Soru Bankası

Soru Bankası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Soru Bankası ; Soru Bankası adlı oyunumuzda verilen süre içerisinde sorulan soruların cevaplarını doğru bir şekilde yanıtlamaya çalışmalısınız.Alfabetik sıraya göre sorularla karşılaşacaksınız. Bilmediğiniz soruyu pas geçebilir oyun sonunda süreniz kalırsa tekrar cevaplama şansını elde edebilirsiniz. En fazla doğru yanıta ulaşarak yüksek puanlar kazanmaya çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Soru Bankası Oyunu 3246 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -6 Zeka Oyunları

Soru Bankası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Soru Bankası Soru Bankası Soru Bankası adlı oyunumuzda verilen süre içerisinde sorulan soruların cevaplarını doğru bir şekilde yanıtlamaya çalışmalısınız.Alfabetik sıraya göre sorularla karşılaşacaksınız. Bilmediğiniz soruyu pas geçebilir oyun sonunda süreniz kalırsa tekrar cevaplama şansını elde edebilirsiniz. En fazla doğru yanıta ulaşarak yüksek puanlar kazanmaya çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Matematik Soruları Matematik Soruları Oyun Yüklendikten Sonra ''CLICK TO PLAY'' Yazısına Tıklıyoruz. Amaç: Subraction karşısında yazan işlemi tamamlamak için ? yerine gelecek olan sayıların toplamına tıklayarak ulaşmaya çalışın.

Kayu il Ramazan Ayı Soruları Kayu il Ramazan Ayı Soruları Günlerin hızla geçtiği yaz mevsiminde ramazan ayına 2 ay kadar az bir zaman var . Bu zaman diliminde kendimizi ramazan ayının atmosferine alıştırmaya çalışırız. Kayu da bu konuda bize bilgilerimizi tazelemek için önemli sorular soruyor. Bilmediklerimizi öğrenmek bilmediklerimizi test etmek için güzel bir oyun. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Görsel Sorular Görsel Sorular 0-6 Yaş arası çocuklar oynayabilmesi için oluşturulmuş eğlenceli ve eğitici bir oyun. Ekranda size gösterilen resim üzerinden yorum yaparak yine seçme şansınız olan iki resimden birini mouse yardımıyla doğru cevap olarak seçmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dini Sorular 2 Dini Sorular 2 Dini sorulara cevap vererek bildiklerinizi kontrol ediyor, bilmediklerinizi öğrenmeye çalışıyorsunuz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Dini Sorular Dini Sorular Sorulan sorulara cevap vererek oyun sonunda % kac doğru cevap verdiğinizi öğreneceksniz.