Sosisli Sandviç

Sosisli Sandviç Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sosisli Sandviç ; Sosisli sandiviç yaparak belirlenen miktarlarda parayı kazanmaya çalışın, Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basın, Zamana karşı yada kariyer modlarından birine basarak oyuna başlayın, sosisleri ızgaraya atın, pişenleri sandiviç ekmeklerinin içine yerleştirin isteğe göere ketçaplı yada ketçapsız olarak servis yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sosisli Sandviç Oyunu 4787 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 29 Yemek Oyunları

Sosisli Sandviç Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Sandviç Yapıyor Sue Sandviç Yapıyor Yukarıda gösterilen malzemeleri durdurup sandviç hazırlayın.

Subway Sandviç Subway Sandviç Amerikanın önde gelen fast food yemek markalarından biri olan Subway dükkanlarında kendi sandviçlerinizi vitrinden malzemeleri seçerek oluşturabilirsiniz. Ekmeğinden kullanacağınız sosa kadar bütün içeriği zevkinizce seçebileceğiniz şekilde oluşturulmuş. Sizler için eklediğimiz bu oyunda bahsettiğimiz sandviç hazırlama sistemini bilgisayar ortamında deneyeceksiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sosisli Sandviç Sosisli Sandviç Sosisli sandiviç yaparak belirlenen miktarlarda parayı kazanmaya çalışın, Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basın, Zamana karşı yada kariyer modlarından birine basarak oyuna başlayın, sosisleri ızgaraya atın, pişenleri sandiviç ekmeklerinin içine yerleştirin isteğe göere ketçaplı yada ketçapsız olarak servis yapın.

Sosisli Ekmek Sosisli Ekmek Motorlu oyun kahramanınız çalışmakta olduğu büfenin sipariş dağıtımını üstlenmekte olan hızlı bir kurye. Müşterilerden almış olduğu sosisli ekmekleri en kısa sürede istenilen yerlere ulaştırmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Soğuk Sandviç Soğuk Sandviç Sandviç içerisini zevkimize göre lezzetlerle tatlandırdığımız aparatif yiyeceklerin başında gelen yaygın yiyeceklerden bir tanesidir. Özellikle büyük şehirlerin yoğun temposunda çantamıza alıp getirebildiğimiz sandviç aynı zamanda doyurucu özelliğe sahiptir. Okullarda satın aldığımız soğuk sandviçlerde bu lezzetlere örnek verilebilir. Amerikan firması olan Subway in hazırladığı sandviçler neredeyse en lezizleridir. Vitrin şeklindeki dolap içerisinden istediğiniz seçeneği seçmiş olduğunuz sandviç ekmeğinin içerisine eklettirerek ister soğuk ister sıcak olarak yemeye hazır hale getirtebilirsiniz. Bu oyunda da size sunulan seçeneklerle istediğiniz sandviçi hazırlayabilirsiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sandviç Tabağı Sandviç Tabağı Büyük şehirlerde çalışmak çoğu kişi için sabahları kahvaltı yapmadan evden çıkmak demektir. Şehrin yoğun trafiğinde zaman kaybı yaşayan insanlar bu kaybı kahvaltıdan ödün vererek geçiştirmeye çalışmaktadırlar kimi zaman. İşte bu gibi durumlarda imdadımıza büfelerden aldığımız poğaçalar börekler ve sandviçler yetişiyor. Eklediğimiz bu oyunda oyun kahramanınız bir kafede çalışan güzel bir kız olacak.Yapmanız gereken ise müşterilerin istediği sandviçleri hazırlayarak servislerini yapmak olacak. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Piknikte Sandviç Piknikte Sandviç Yaz aylarının sonuna geldiğimiz günlerde sevimli kız son kez piknik yapmaya çıkmıştır. Mause ile piknik örtüsü üzerinde bulunan organik sebzeleri doğrayarak lezzetli ve sağlıklı bir sandviç yapın. Yemek oyununda sizin hangi aşamaları izlemeniz gerektiği gösterilmektedir.

Ekmek Arası Sandvic Ekmek Arası Sandvic Karnınız acıktı ise hadi güzel bir ekmek arası yapalım. Kral oyun iyi eğlenceler diler.