Prensesin Çay Partisi

Prensesin Çay Partisi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Prensesin Çay Partisi ; Güzeller güzeli prenses sarayında misafirlerine çay saati düzenler. Tabi misafirler gelmeden önce oturacakları ortam bulunup dekor edilmelidir. İşte bu safhada devreye siz giriyorsunuz. Mouse yardımı ile gerekenleri yerine getirebilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Prensesin Çay Partisi Oyunu 1377 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Yemek Oyunları

Prensesin Çay Partisi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Saldım Çayıra Mevlam Kayıra Saldım Çayıra Mevlam Kayıra Küçük çocuk elindeki vagonu kullanarak bayırdan aşşa kaymak ister. Vagonu yönlendirerek çocuğun bitiş noktasına ulaşmasını sağlamalısınız.

Prensesin Çay Partisi Prensesin Çay Partisi Güzeller güzeli prenses sarayında misafirlerine çay saati düzenler. Tabi misafirler gelmeden önce oturacakları ortam bulunup dekor edilmelidir. İşte bu safhada devreye siz giriyorsunuz. Mouse yardımı ile gerekenleri yerine getirebilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Mangal Partisi Mangal Partisi Tatil günlerinin eğlenceli bir uğraşlarından biridir mangal üzerinde kebaplar hazırlamak. Arkadaşların bir araya gelmesiyle başka bir havaya bürünür o eğlenceli aktiviteler. Bu oyunda da mangal partisinin öncesinde ızgarada pişireceklerinizi hazırlamaktasınız özenle. Soğanlar soyulur, biberler doğranır derken mangal yakılmıştır. Gelsin kebaplar, salatalar vs. Oyunu mouse ile oynayarak mangal hazırlıklarını yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lezzetli Kek Partisi Lezzetli Kek Partisi İki arkadaş evde kek partisi vermeye karar verir.Ama ilk önce kekleri yapmaları gerekiyor. İkiside çok kararsız siz onlara yardım eder misiniz.Oyunumuzda sol üst köşedeki seçenekleri belirleyip kekin üzerine uygulayın. Ardından kek hazır olduğunda SHOW yazısına tıklayın.Oyunu yeniden başlatmak için RESET yazısına tıklayın.

Kek Partisi Kek Partisi Kız arkadaşlarınızla evde toplanmış kek partisi yapıyorsunuz. Oyunun başında kızın konuşmalarını beklemelisiniz. Daha sonra skip tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Havuz Partisi Havuz Partisi Arkadaşlarınızla çılgın bir havuz partisi veriyorsunuz. Oyun yüklendikden sonra erkek yada kız karakterini seçin boşluk ve yön tuşları ile havuzdan çıkan arkadaşlarınıza sulu bir şaka yapıp onları vurun. :) En yeni ve güzel komik oyunları Oynaoyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.

Çayırda Boyama Çayırda Boyama Çayırda oyun oynayan arkadaşlar sizin boyamanız için objektiflere siyah beyaz poz vermiş ve bu resimle oyun oluşturulmuş. Verilen bu resmi mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanarak zevkinize uygun bir şekilde boyamaya çalışarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Barbie Pijama Partisi Barbie Pijama Partisi Barbie kız arkadaşları ile kızların çok sevdiği pijama partisinden yapacak. Barbie'ye pijama seçin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.