Okul Kantini

Okul Kantini Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Okul Kantini ; Müşterilerin üstüne tıklayıp isteklerini öğrenin. Tost hazırlamak için ekmeği koyun, yumurtayı koyun, OK çıkınca yumurtayı ekmeğin arasına koyup sos dökün. Birşeyi almak, koymak, vermek için üstüne tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okul Kantini Oyunu 1790 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -11 Yemek Oyunları

Okul Kantini Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Okulda Derste Sue Okulda Derste Ok tuşlarıyla saklanıp, öğretmene yakalanmadan mause (fareyle) yiyeceğe tıklayıp birşeyler atıştırın iyi eğlenceler.

Sue Okula Gidiyor Sue Okula Gidiyor Sue artık büyüdü ve okul çağında. Kıyafetleri oldukça modern. Kıyafetini, modern giysileri tamamlayan gözlüğünü de taktıktan sonra eline kalem verin öğrenci olduğu anlaşılsın. en güzel ve yeni sue oyunları OynaOyun.Net adresinde oynanılır.

Sniper Okulu Sniper Okulu Mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Perili Okul Perili Okul Perili okulda kız hayaletlerden koruyun.

Okullu Yaramaz Okullu Yaramaz Yaramaz öğrencinin gün içinde yapması gerekenleri bulacaksınız. Fakat önemli olan, doğru sıra ile yapmanız. Bunun için sol alt köşedeki HINT yazısına tıklarsanız ipuçları bulabilirsiniz. -?- bulunan yerlerde yapılması gerekenleri yapın ve süreye dikkat edin.

Okuldan Kaçış Okuldan Kaçış Kaçamak yapmak için okuldan kaçan bu kıza yardım etmeniz gerekiyor.Ama kaçarken ışıklara yakalanmamanız gerekir.

Okulda Tükürük Okulda Tükürük Okulda bir macera sizi bekliyor oyunda mouse ile nişan alabilir şarjörü space iel doldurabilirsiniz dikkat edin savaşa katılmayan masum arkadaşlarınıza nişanlamayın.Oyunu fare ile oynayın.

Okulda Flört Okulda Flört Okulda yürüyerek elinden geldiği kadar çok erkekleri kazan!