Mangal Vakti

Mangal Vakti Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mangal Vakti ; Hafta sonlarının eğlenceli aktivitelerinden bir tanesi olan Mangal Vakti aile fertleriyle veya arkdaşlarla toplanarak mangalın başında leziz etlerin kömür ateşinde pişirilerek sofraya yerleştirilmesiyle başlar. Masadaki eşsiz meze ve salata türleriyle süslenen mangal sofrası sonrasında yine kömür ateşinde kaynatılan çay ile devam eder. Tabiki de yenilenleri eritme ve eğlenme kısmı olan top oynama salıncak sallanma ve ip atlama safhaları da mangal vaktinin vazgeçilmez aktivitelerindendir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda sizler için oluşturulmuş mangal ateşinde verilen etleri en uygun sıcaklıkta pişirerek misafirlerin yemesine hazır hale getirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mangal Vakti Oyunu 490 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Yemek Oyunları

Mangal Vakti Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Kuaför Vakti Sue Kuaför Vakti Sevimli oyun karakteri Sue gidecek olduğu mezuniyet yemeği için kendine çeki düzen vermek istiyor. Bunun için ilk adım olarak kuaförde kendine şekil vermekle başlıyor. Yapmanız gereken Sue ye bu eğlenceli hazırlık aşamasında daha güzel olması için yardım etmek. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak kesim ve bakım işlemlerini yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Soygun Vakti Soygun Vakti Şehrin güvenliğiyle nam salmış ofisine işinde uzmanlaşmış hırsız soyguna gider ve ofisteki değerli eşyaları kaçırmak için ter döker. Gerçek hayatta kesinlikle yapılmayacak bu olayı oyunda oynamanız için sitemize ekledik. Yapmanız gereken soyguncuyu yönlendirerek görevini tamamlamasını sağlamak.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Mangal Vakti Mangal Vakti Hafta sonlarının eğlenceli aktivitelerinden bir tanesi olan Mangal Vakti aile fertleriyle veya arkdaşlarla toplanarak mangalın başında leziz etlerin kömür ateşinde pişirilerek sofraya yerleştirilmesiyle başlar. Masadaki eşsiz meze ve salata türleriyle süslenen mangal sofrası sonrasında yine kömür ateşinde kaynatılan çay ile devam eder. Tabiki de yenilenleri eritme ve eğlenme kısmı olan top oynama salıncak sallanma ve ip atlama safhaları da mangal vaktinin vazgeçilmez aktivitelerindendir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda sizler için oluşturulmuş mangal ateşinde verilen etleri en uygun sıcaklıkta pişirerek misafirlerin yemesine hazır hale getirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mangal Partisi Mangal Partisi Tatil günlerinin eğlenceli bir uğraşlarından biridir mangal üzerinde kebaplar hazırlamak. Arkadaşların bir araya gelmesiyle başka bir havaya bürünür o eğlenceli aktiviteler. Bu oyunda da mangal partisinin öncesinde ızgarada pişireceklerinizi hazırlamaktasınız özenle. Soğanlar soyulur, biberler doğranır derken mangal yakılmıştır. Gelsin kebaplar, salatalar vs. Oyunu mouse ile oynayarak mangal hazırlıklarını yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kuaför Vakti Kuaför Vakti Oyuna girmeden önce takma bir isim belirtmelisiniz. Daha sonra genç kızın saçları şekillenmek için sizin sihirli ellerinizde. Elinizden geleni yapıp onu en güzel şekilde tasarlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna