Kek Yapma

Kek Yapma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kek Yapma ; En iyi keki sen yapabilir misin?Hadi o zamn ne dururyorsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kek Yapma Oyunu 2336 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 19 Yemek Oyunları

Kek Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sünger Bob Hamburger Yapma Sünger Bob Hamburger Yapma START butonuna basınız. Oyun hemen başlayacaktır.Sünger Bob'un çizgi filmlerinden de bildiğiniz gibi işi hamburger hazırlamaktır. Hamburger hazırlarken titiz olmalısınız. Sünger Bobun bu atari oyunu tadındaki oyununda hamburger malzemelerinin üzerinden geçerek en alta düşürmeye çalışacaksınız. Mikroplar etrafta sizi yok etmeye çalışacaklardır ve sizde onlara böcek ilacı sıkacaksınız. Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki YÖN tuşları ve Space(boşluk) tuşudur.

Şekilli Kekler Şekilli Kekler Oyunda yapmanız gereken istediğiniz şekli seçerek o keki yapmaya çalışmak olacak.

Reçelli Kek Reçelli Kek Tatlı bir kek için neler lazımsa mutfakta mevcuttur. Mause ile mutfaktan gereken bütün malzemeleri alın ve işe koyulun. Oyunda gösterilen reçelli kek tarifini yaparak kekinizi hazırlayın.

Piknik Yapma Piknik Yapma PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra mause ile tepsiye istediklerinizi koyun.

Penguene Yol Yapma Penguene Yol Yapma Değerli oyunseverlerimiz için eklemiş olduğumuz bu oyunda buzlar adasında yaşamakta olan penguenin yaşamının gereksinimlerini devam ettirebilmesi için diğer bir adaya gitmesini sağlamalısınız. Bunu yaparken size verilen şekillerle iki ada arasında ulaşım yapılabilecek yolu oluşturmaya çalışmalısınız. Mouse ile gereken yolu oluşturabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pankek Yakala Pankek Yakala Kızgın pankek ustası, pankekleri fırlatıyor ve siz onları yakalamaya çalışıyorsunuz. FYön tuşları ile oynayın. Pankeklerin gölgelerini takip ederek yakalayın. Pankek halk arasında Akıtma olarakta bilinir ve çok güzel bir kahvaltılıktır.

Ödev yapma Ödev yapma Ödev yapmak bazıları için zorlu bir eziyet. Hele ki de dersleriyle alakası olmayanlar için. Sizin için hazırlanan bu beceri oyununda parayı bulunduğu yerden en kısa sürede çocuğa ulaştırmalısınız. Görevlerinizi yerine getirerek bölümlerde ilerleyenilirsiniz. Mouse ile oynayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız.

Muzlu Pankek Muzlu Pankek Ülkemizde pek yaygın olmasa da genelde Amerikalıların sabah kahvaltıları ve brunch vakitlerinde bolca tükettikleri yiyeceklerden biridir. Crep şeklindeki hamurun üzerinde zevkiniz doğrultusunda istediğiniz sosu kullanarak oluşturduğunuz tatlı bir yiyecek türüdür. Bu oyunda da mutfaktaki malzemelerden yararlanarak istediğiniz Pankek i hazırlayabilirsiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.