Kek Pişirme

Kek Pişirme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kek Pişirme ; oyun oynarken pankeklerinizi yanmaması ve iki yüzününde eşit miktarda pişmesi gerekir. Oyunu MOUS ile oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kek Pişirme Oyunu 2999 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Yemek Oyunları

Kek Pişirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır.

Şekilli Kekler Şekilli Kekler Oyunda yapmanız gereken istediğiniz şekli seçerek o keki yapmaya çalışmak olacak.

Reçelli Kek Reçelli Kek Tatlı bir kek için neler lazımsa mutfakta mevcuttur. Mause ile mutfaktan gereken bütün malzemeleri alın ve işe koyulun. Oyunda gösterilen reçelli kek tarifini yaparak kekinizi hazırlayın.

Pankek Yakala Pankek Yakala Kızgın pankek ustası, pankekleri fırlatıyor ve siz onları yakalamaya çalışıyorsunuz. FYön tuşları ile oynayın. Pankeklerin gölgelerini takip ederek yakalayın. Pankek halk arasında Akıtma olarakta bilinir ve çok güzel bir kahvaltılıktır.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız.

Muzlu Pankek Muzlu Pankek Ülkemizde pek yaygın olmasa da genelde Amerikalıların sabah kahvaltıları ve brunch vakitlerinde bolca tükettikleri yiyeceklerden biridir. Crep şeklindeki hamurun üzerinde zevkiniz doğrultusunda istediğiniz sosu kullanarak oluşturduğunuz tatlı bir yiyecek türüdür. Bu oyunda da mutfaktaki malzemelerden yararlanarak istediğiniz Pankek i hazırlayabilirsiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Muzlu Kek Muzlu Kek Şöyle bi muzlu kek yapında sanal'da olsa yiyelim :)

Limon Aromalı Kek Limon Aromalı Kek Kek dünyasının vazgeçilmez fenomen lezzetlerinden olan limon aromalı kek birçoğumuzca en çok sevilen türlerinden biridir. Sizin için hazırlanmış bu oyunda mutfakta sizin için bekletilen malzemeleri mouse yardımı ile kullanarak enfes limon aromalı kekinizi servise hazır hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lezzetli Kek Partisi Lezzetli Kek Partisi İki arkadaş evde kek partisi vermeye karar verir.Ama ilk önce kekleri yapmaları gerekiyor. İkiside çok kararsız siz onlara yardım eder misiniz.Oyunumuzda sol üst köşedeki seçenekleri belirleyip kekin üzerine uygulayın. Ardından kek hazır olduğunda SHOW yazısına tıklayın.Oyunu yeniden başlatmak için RESET yazısına tıklayın.