Kakaolu Kek

Kakaolu Kek Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kakaolu Kek ; Kakaolu cheese kek yapmaya hazırmısınız. Size verilen malzemelerin tümünü kullanarak size yapılan yönlendirmeleri izlemelisiniz. Keki hazırlayıp süslemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kakaolu Kek Oyunu 3225 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 Yemek Oyunları

Kakaolu Kek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şekilli Kekler Şekilli Kekler Oyunda yapmanız gereken istediğiniz şekli seçerek o keki yapmaya çalışmak olacak.

Reçelli Kek Reçelli Kek Tatlı bir kek için neler lazımsa mutfakta mevcuttur. Mause ile mutfaktan gereken bütün malzemeleri alın ve işe koyulun. Oyunda gösterilen reçelli kek tarifini yaparak kekinizi hazırlayın.

Pankek Yakala Pankek Yakala Kızgın pankek ustası, pankekleri fırlatıyor ve siz onları yakalamaya çalışıyorsunuz. FYön tuşları ile oynayın. Pankeklerin gölgelerini takip ederek yakalayın. Pankek halk arasında Akıtma olarakta bilinir ve çok güzel bir kahvaltılıktır.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız.

Muzlu Pankek Muzlu Pankek Ülkemizde pek yaygın olmasa da genelde Amerikalıların sabah kahvaltıları ve brunch vakitlerinde bolca tükettikleri yiyeceklerden biridir. Crep şeklindeki hamurun üzerinde zevkiniz doğrultusunda istediğiniz sosu kullanarak oluşturduğunuz tatlı bir yiyecek türüdür. Bu oyunda da mutfaktaki malzemelerden yararlanarak istediğiniz Pankek i hazırlayabilirsiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Muzlu Kek Muzlu Kek Şöyle bi muzlu kek yapında sanal'da olsa yiyelim :)

Limon Aromalı Kek Limon Aromalı Kek Kek dünyasının vazgeçilmez fenomen lezzetlerinden olan limon aromalı kek birçoğumuzca en çok sevilen türlerinden biridir. Sizin için hazırlanmış bu oyunda mutfakta sizin için bekletilen malzemeleri mouse yardımı ile kullanarak enfes limon aromalı kekinizi servise hazır hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lezzetli Kek Partisi Lezzetli Kek Partisi İki arkadaş evde kek partisi vermeye karar verir.Ama ilk önce kekleri yapmaları gerekiyor. İkiside çok kararsız siz onlara yardım eder misiniz.Oyunumuzda sol üst köşedeki seçenekleri belirleyip kekin üzerine uygulayın. Ardından kek hazır olduğunda SHOW yazısına tıklayın.Oyunu yeniden başlatmak için RESET yazısına tıklayın.

Kızlar ve Erkekler Savaşı Kızlar ve Erkekler Savaşı Kızlar ve erkekler arası rekabet devam ediyor. Yön tuşlarını kullanarak hareket et, eğil, zıpla. Fare ile ateş et. Sağ tıklayarak ayarlar menüsünü aç, sesi aça-kapa, grafik kalitesini ayarla. Kızlar erkeklerin dünyasını istila ediyor. İstilayı durdurmak için liderlerini bul ve vur. Kızların ışın silahlarından kaç. Silahlar seni fazla etkilemez ama çok fazla vurulursan oyuncak ayıya dönüşeceksin. Erkekler gitmişlerdi ve şimdi intikam için geri geldiler. Şimdi sana saldırıyorlar, onları yok etmekten başka şansın yok. Büyülü Değneğin olduğunu unutma ve bunu iyi kullan!