Aşçılık Okulu

Aşçılık Okulu Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Aşçılık Okulu ; Dünyanın en ünlü Yemek gurmelerini yetiştiren aşçılık okullarından biri ve öğrencilerinin arasında büyük ahçı adayları ve yemek yapmayı çok seven kişiler var. Oyunda bu versiyonunda bulunan 5 adet aparatif yemeği hazırlayabilirsiniz. Oyunda kontroller için MOUSe kullanabilirsiniz. Yemeği pişirmeden önce PRACTICE e tıklayarak pratik yapabilir ya da kendinize güveniyorsanız direk COOK a basarak yemek hazırlama işine geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşçılık Okulu Oyunu 6458 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 33 Yemek Oyunları

Aşçılık Okulu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sniper Okulu Sniper Okulu Mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.

Kovboy Okulu Kovboy Okulu Oyun tamamen yüklenesiye kadar bekleyin. Kovboy olabilmen için ilk önce keskin bir nişancı olman gerekiyor. Vurulmadan hedefleri vurmalısın.

Hababam Okulu Hababam Okulu Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz START düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ön sıranızda oturan kıza elinizde bulunan sapan ile kağıt fırlatmanız gerekmektedir. Yanlız oyun içerisinde kağıt fırlatırken hocanıza yani öğretmeninize yakalanmamanız gerekmektedir. Bu yüzden dolayı hocanızın dikkati dağıldığı zaman mause yani farenizin yardımı ile önünüzdeki kıza kağıt fırlatabilirsiniz.

Disney Okulu Disney Okulu Disney in bu oyununda Miki Fare ve arkadaşları ile okulda hem eğleniyoruz, hemde zekamızı geliştiriyoruz.Oyunumuz, matematik oyunu,yapboz oyunu ve nesne eşleme oyunlarını kapsıyor. Oyunda fareyi kullanıyoruz.

Dedikodu Okulu Dedikodu Okulu START Tuşu ile ilerliyorsunuz Dedikodu 2 Okul Müdürü tarafından erkek öğrenciler arasına gönderilen casus dedektif Pete iş başında. Okulda gizemli olayı çözmek Dedektif Pete ye kalmış Daha önce dedikodu oyununda olduğu gibi Pete de çevresinde olup bitenleri dinleyecek ve okuldaki gizemli olayı çözmeye çalışacak. Oyunda MOUSE a basılı tutarak çevrede olup bitenleri anlamaya çalışacaksınız. Bunu yaparken yakalanmamaya özen göstermelisiniz. Konuşmalar çözülünce bir diğer aşamaya geçeceksiniz. Oyunda konuşmalar için biraz ingilizce bilgisi gerekebilir.

Aşçılık Okulu Aşçılık Okulu Dünyanın en ünlü Yemek gurmelerini yetiştiren aşçılık okullarından biri ve öğrencilerinin arasında büyük ahçı adayları ve yemek yapmayı çok seven kişiler var. Oyunda bu versiyonunda bulunan 5 adet aparatif yemeği hazırlayabilirsiniz. Oyunda kontroller için MOUSe kullanabilirsiniz. Yemeği pişirmeden önce PRACTICE e tıklayarak pratik yapabilir ya da kendinize güveniyorsanız direk COOK a basarak yemek hazırlama işine geçebilirsiniz.

Anaokulu Öpücüğü Anaokulu Öpücüğü Anaokulunun öğretmeni ile sevgilisini çocuklara görünmeden öpüştürmeye çalışacaksın.

Ana Okulu Ana Okulu Bebeklere en güzel şekilde bakmalısınız. Size anneler güvenip emanet etmişler. Baştan söyleyelim de,oyun ilk oynarken yavaş açılabilir.