Yemek Oyunları

5/5

Dondurma Zamanı Dondurma Zamanı Dondurma Zamanı isimli oyunda yaz mevsiminin yaklaşmasıyla dondurmalara duyduğumuz özlemi bir nevi gidermek için bir çalışma sergilenmiş. Oyunda değişik karışımlardan oluşan birbirinden lezzetli çubuklu dondurmalar hazırlayabilirsiniz. Mouse ile ekrandaki nesnelerden zevkinize en uygun dondurmaları oluşturabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kahveci Kahveci Kahveci olarak adlandırdığımız oyunda misafirliğe gelen arkadaşınız için kahve servisinin hazırlıklarını yapmaktasınız. Çaydanlıktan fincanına, şeker kutusundan masa örtüsünü seçebileceğiniz bu eğlenceli oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavuk Sanatı Tavuk Sanatı Tavuk Sanatı isimli oyunda sizler için oluşturulmuş mutfakta elinizdeki malzemelerle lezzetli bir tavuk yemeği hazırlamanız istenmektedir. Tavukları özenle pişirerek misafirlerinize en orjinal şekilde servis etmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Elma Dilimli Pasta Elma Dilimli Pasta Misafirlerinize lezzetli elma dilimli pastalar hazırlayabilmeniz için tasarlanmış olan eğlenceli bir oyun. Ekrandaki nesneler yardımıyla pastalarınızı hazırlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Fıstıklı Dondurma Fıstıklı Dondurma Gaziantep'in vazgeçilmez lezzeti olan Antep fıstığı birçoğumuz için enfes tatlardan biridir. Baklavasından çerezine kadar bir çok yerde karşımıza çıkan antep fıstıkları olmazsa olmazlardandır. Sizin için hazırlanan bu oyunda leziz içerisinde antep fıstığı olan mükemmel dondurmalar hazırlayacaksınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanarak dondurmalarınızı hazırlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kek Servisi Kek Servisi Mutfakların maharetli ustalarının enfis lezzetlerinden biri olan ve çayın yanında servisiyle ağızlarda mükemmel tatlar bırakan keklerden hazırlamanız için oluşturulmuş eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz güzel bir oyun. Mouse ile erkandaki nesneleri istenilen şekilde kullanarak enfes kekler hazırlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Büyük Pasta Büyük Pasta Genç çiftlere hayatlarının en mutlu günlerinden biri olan düğün törenlerinde eşsiz güzellikte ve lezzette kocaman bir düğün pastası hazırlamak istemez misiniz? Tabiki de istersiniz :) O zaman bu oyun tam sizin eğlenebileceğiniz ve zaman geçirebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Ünlü pasta ustası Mehmet Usta ile birlikte her katmanı ayrı lezzetten oluşan güzel pastalar hazırlayabilmek için mouse ile ekrandaki nesneleri kullanmanız yeterli. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

CupCakes CupCakes Tatlı severlerin vazgeçemediği lezzetlerden bir tanesi olan cupcakes lerin yapılması da yenmesi kadar eğlenceli zamanlar alıyor. Sizin için özenle seçerek eklemiş olduğumuz bu oyunda ekrandaki nesneler yardımıyla leziz cupkeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Enfes Pizza Enfes Pizza İtalyan mutfağının muhteşem lezzetlerinden olan enfes pizzalardan hazırlayabilmeniz için oluşturulmuş eğlenceli bir oyun. Oyunda mouse yardımıyla istenilen adımları tek tek gerçekleştirerek muhteşem sonuçlara ulaşabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dora Mutfak Hüneri Dora Mutfak Hüneri Kaşif Dora ile hazırlanan bu oyunda Sevimli Dora kendini bu defa mutfak işlerine adamış gibi gözüküyor. Misafileri için hazırladığı cupcake leri servis etmeden önce mutfakta son kontrollerini yapmak için yardımınıza ihtiyacı var. Sizde ekrandaki nesneler yardımıyla kekleri şekillendirerek Doranın misafilerine daha güzel bir servis yapmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sağlıklı Akşam Yemeği Sağlıklı Akşam Yemeği Aşçılık marifetlerinizi gün yüzüne çıkarabilmeniz için hazırlanmış güzel ve eğlenceli bir oyun daha. Sizi ziyarete gelecek olan misafirleriniz için güzel bir akşam yemeği hazırlayacaksınız. Tabi gelecek misafilirlerin hassasiyetini göz önüne alarak sağlıklı bir yemek hazırlamaya dikkat etmelisiniz. Listede istenilenleri sıra ile yerine getirerek lezzetli yemeğinizi hazırlamak için gecikmeyin. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Soğuk Smoothie Soğuk Smoothie Yaz aylarının sevilen dondurmalı içeceklerinden biri olan Smoothie içilmesi kadar hazırlanması da eğlenceli bir içecek. Zevkinize göre meyve karışımlarıyla oluşturulan bu içeceği hazırlamak için oyuna girerek seçimlerinizi yapıp adımları takip etmeniz yeterli. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Subway Sandviç Subway Sandviç Amerikanın önde gelen fast food yemek markalarından biri olan Subway dükkanlarında kendi sandviçlerinizi vitrinden malzemeleri seçerek oluşturabilirsiniz. Ekmeğinden kullanacağınız sosa kadar bütün içeriği zevkinizce seçebileceğiniz şekilde oluşturulmuş. Sizler için eklediğimiz bu oyunda bahsettiğimiz sandviç hazırlama sistemini bilgisayar ortamında deneyeceksiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çilekli CheeseCake Çilekli CheeseCake Tatlı yapmakla aranız çok mu iyi ve çileklerle dolu leziz bir cheesecake mi hazırlamak istiyosunuz. O zaman bu oyunda eğlence dolu dakikalar sizleri beklemekte. Çilekli Cheesecake oyununda misafirlerinize özel güzel bir pasta hazırlayabilirsiniz. Mouse yardımı ile istenilen adımları yerine getirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Salata Zamanı Salata Zamanı Salata Zamanı olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda mutfağın eşsiz lezzet ustası Sara ile değişik malzemelerle değişik bir salata hazırlamaya çalışacaksınız. Eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bu oyunu mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çikolata Sanatı Çikolata Sanatı Çikolata Sanatı olarak isimlendirdiğimiz yeni oyunumuzda lezzetle yemek için hazırlayabileceğiniz eşsiz bir çikolata yapım alanı oluşturulmuş. Eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz oyunda mouse yardımıyla talimatları yerine getirerek çikolatalarınızı hazırlamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hello Kitty Cupcakes Hello Kitty Cupcakes Hello Kitty için özel olarak hazırlayacağınız cupcakes ler için oluşturulmuş güzel bir oyun. Oyunda sizden istenenleri sırasıyla yerine getirerek en lezzetli hello kitty keklerini hazırlamalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sebzeli Et Sote Sebzeli Et Sote Yemek oyunlarında bu defa sebzeli et sote hazılayacaksınız. Oyun her yaşta severin oynayabileceği şekilde hazırlanmış. Mouse ile sizden istenilenleri sırası ile yerine getirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kafe KupKek Kafe KupKek Pasta severlerin enfes lezzetlerinden biri olan kupkekler özenle yapılmış süslemeleriyle bir çok insanın ilgisini çekmekte ve beğenisini kazanmaktadır. Sizler için eklediğimiz bu oyunda Papa nın dükkanı olarak isimlendirilmiş Kupkek dükkanında gelen müşterilerinizle en üst düzeyde ilgilenerek isteklerine en kısa süre içerisinde cevap vermeye çalışmalısınız. Mouse ile sizden istenilenleri sırasıyla yerine getirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavuk Menü Tavuk Menü Aşçı olmak yetenekli ve meraklı olmanın birleşimiyle bir araya gelen eğlenceli mesleklerden biridir. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda misafirlerinize fırında but tavuk hazırlayacaksınız. Ekrandaki nesnelerden mouse yardımıyla faydalanarak enfes yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Londra Pizza Londra Pizza Yemek yapma meraklılarına üstelik pizzanın hastalarına eğlenceli dakikalar geçirtebilecek güzel bir aşçılık oyunu. Hem de Londra nın meşhur dönme dolap manzarasında. Yapmanız gereken mouse ekran üzerindeki nesnelerden faydalanarak en lezzetli pizzayı hazırlamaya çalışmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Baykuş Görünümlü Pasta Baykuş Görünümlü Pasta Pasta sanatları son zamanlarda toplu yapılan etkinliklerde, doğum günü partilerinde ve kafelerde en çok aranan lezzetlerden biri olmaktadır. Usta ellerin hazırladığı türlü türlü pastlar görüntüleriyle iştahlarımızı kabartmakta ve öte yandan hazırlanırken gösterilen önemin değerini vurgulamaktadır. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda hazırlamanız gereken Baykuş görünümlü bir pasta olacak. Yapmanız gereken istenilen talimatları yerine getirerek ekrandaki nesneler yardımıyla enfes pastayı misafirlere hazır hale getirmek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lezzetler Diyarı Lezzetler Diyarı Mutfakların eşsiz kahramanları olan Aşçılar yaptıkları yemekler ile midelerimize hitap etmektedirler. Midelerimizin eşsiz sultanları gösterdikleri el becerileri ile bizleri mutlu etmektedirler.Bir aşçının en önemli ihtiyaçlarından biridir güzel bir mutfağa sahip olmak. Tabiki de içindeki erzakların tam olması koşulu ile. Sonrasında bütün lezzetler aşçının eşsiz tecrübelerinden dökülecek sofralara. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunu Lezzetler Diyarı olarak isimlendirdik ve eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için sitemizde sizlere sunuyoruz. Yapmanız gereken verilen malzemelerle en lezzetli yemeği hazırlayarak misafirlerinize sunum yapmanız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hamburger Dükkanı Hamburger Dükkanı Fast Food dünyasının en sevilen yemeklerinden bir tanesi olan Hamburger küçüğünden büyüğüne kadar herkesin severek yemekte olduğu lezzetli yiyeceklerden bir tanesidir. Özel ekmeği arasın köfte domates marul ketçap ve soğanla birleştirilerek hazırlanan hamburger kimi zaman bir taneyle sevenlerini doyuramamaktadır. Bu gibi durumlarda hamburger içerisindeki malzeme miktarı isteğe göre artırılabilir veya ikinci bir hamburger istenebilir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda Koreli sevimli kahramanınızla Hamburger satan bir mekanı işleteceksiniz. Müşterilerin hamburgerlerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde hazır etmeye çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kahvaltı Şefi Kahvaltı Şefi Kültürümüzün en önemli simgelerinden bir tanesi olan kahvaltı sofralarımız özellikle de pazar sabahı kahvaltıları ile görenlerin iştahını kabartmakta yiyenlerin ise midelerini şenlendirmektedir. Onlarca çeşit peynirden yumurtasına zeytinine salam sucuk bal tereyağı derken sayamayacaımız onlarca çeşidin buluşma noktasıdır kahvaltı sofraları. Özellikle de beş yıldızlı otellerin kahvaltılarını anlatmaya kelimeler yetmez. Eğlenceli dakikalar geçireceğiniz bu oyunda oyun kahramanınız restoranın kahvaltı lezzetlerinden sorumlu şefi. Yapmanız gereken bu kahramanla birlikte tadına doyum olmaz lezzetlere ustalık yaparak misafilerin beğenisini kazanmak. Bu görevinizi yerine getirirken kısıtlı bir süre ile karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken mouse ile istenilen adımları sırası ile gerçekleştirerek mükemmel sabah kahvaltı tabağını hazırlamak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Ev Yapımı Pizza Ev Yapımı Pizza İtalyanın enfes lezzetlerinden bir tanesi olan Pizza dünyanın bütün ülkelerine yayılarak en çok tüketilen fast food yemeklerinden biri haline gelmitir. Özeller olarak hazırlanan pizzanın yapından en zor adımlardan bir tanesi olan Hamur açma işlemi yapanların büyük emek sarf ettiği aşamadır. Sonrasıında hamura sürülen özel olarak hazırlanan sos üzerine atacak olduğumuz peynirin öncesinde pizzaya enfes lezzetini katan aşamadır. Peynirden sonra en üst kısma zevkimize göre döşediğimiz sucuk mantar zeytin soğan gibi lezzetlerde pizzanın mezeleri gibidir. Eklemiş olduğumuz oyunda sırayı takip ederek mouse ile leziz pizzaları hazırlayarak misafirlere sunmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sandviç Tabağı Sandviç Tabağı Büyük şehirlerde çalışmak çoğu kişi için sabahları kahvaltı yapmadan evden çıkmak demektir. Şehrin yoğun trafiğinde zaman kaybı yaşayan insanlar bu kaybı kahvaltıdan ödün vererek geçiştirmeye çalışmaktadırlar kimi zaman. İşte bu gibi durumlarda imdadımıza büfelerden aldığımız poğaçalar börekler ve sandviçler yetişiyor. Eklediğimiz bu oyunda oyun kahramanınız bir kafede çalışan güzel bir kız olacak.Yapmanız gereken ise müşterilerin istediği sandviçleri hazırlayarak servislerini yapmak olacak. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mangal Vakti Mangal Vakti Hafta sonlarının eğlenceli aktivitelerinden bir tanesi olan Mangal Vakti aile fertleriyle veya arkdaşlarla toplanarak mangalın başında leziz etlerin kömür ateşinde pişirilerek sofraya yerleştirilmesiyle başlar. Masadaki eşsiz meze ve salata türleriyle süslenen mangal sofrası sonrasında yine kömür ateşinde kaynatılan çay ile devam eder. Tabiki de yenilenleri eritme ve eğlenme kısmı olan top oynama salıncak sallanma ve ip atlama safhaları da mangal vaktinin vazgeçilmez aktivitelerindendir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda sizler için oluşturulmuş mangal ateşinde verilen etleri en uygun sıcaklıkta pişirerek misafirlerin yemesine hazır hale getirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Bonibonlu Kupkek Bonibonlu Kupkek Dünyanın en sevilen şekerli yiyeceklerinden bir tanesi olan M&M diğer adıyla bonibon olarak bilinmektedir. Özellikle çocukların daha çok sevdiği bonibonlar bir çok pasta veya kek türünde ek lezzet olarak menüye ilave edilmektedir. Kupkek olarak isimlendirdiğimiz küçük keklerde onlara özel kalıplar içinde hazırlanan enfes lezzetlerdendir. Aşçılık merağınızı gidermek için eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken kupkekleri hazırlayarak onları bonibonlarla süslemek olacak. Mouse ile ekrandaki nesneleri kullanarak hazırlamanızı yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şato Kafe Şato Kafe Son yılların çoğalan hizmet mekanlarından bir tanesi olan kafteryalar müşterilere sağladıkları çeşitli eğlence aktiviteleri ile tercih edilir hale gelmişlerdir. Karaoke den tavlaya batak oyunundan jenga ya kadar bir çok eğlencenin bir arada sağlandığı kafe diye de tabir edilen mekanlar ayrıca müşterilerine sunmuş oldukları lezzetli tatlı ve içecek çeşitleri ile de farklarını ortaya koymaktadırlar. Alışveriş merkezlerinin artmasıyla birlikte paralel olarak kafelerinde artış göstermesi o mekanlara talebin olduğunu da yansıtmaktadır bizlere. Eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken işletmeciliğini yaptığınız kafe de oyun oynayarak eğlenmekte olan müşterilerin isteklerini yerine getirerek mekanınızdan memnun kalmalarını sağlamak olacak. Müşterilerin isteklerini verilen süre içerisinde mutfağı kullanarak hazırlamalı ve servis etmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Lezzetli Pizza Lezzetli Pizza İtalya nın dünya damak haznesine kattığı lezzetlerden bir tanesi olan Pizza yerken insanlara heyecan vermektedir aynı zamanda. Arkadaşlarla birlikte yediğimiz zaman en büyük dilimi almaya çalıştığımız zamanlar olmuştur illaki. Ülkemizde özellikle Domino's pizzanın hazırladığı pizzalar sevenlerini çoğunlukla kendisine hayran bırakmaktadır. Oynayacağinız bu oyunda da misafirleriniz için Domino's pizza kalitesinde orta boy pizzalar hazırlayarak misafirlerinizi kendinize hayran bırakmalısınız. Mouse ile pizza hazırlamak için gereken adımları sırası ile yerine getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Soğuk Sandviç Soğuk Sandviç Sandviç içerisini zevkimize göre lezzetlerle tatlandırdığımız aparatif yiyeceklerin başında gelen yaygın yiyeceklerden bir tanesidir. Özellikle büyük şehirlerin yoğun temposunda çantamıza alıp getirebildiğimiz sandviç aynı zamanda doyurucu özelliğe sahiptir. Okullarda satın aldığımız soğuk sandviçlerde bu lezzetlere örnek verilebilir. Amerikan firması olan Subway in hazırladığı sandviçler neredeyse en lezizleridir. Vitrin şeklindeki dolap içerisinden istediğiniz seçeneği seçmiş olduğunuz sandviç ekmeğinin içerisine eklettirerek ister soğuk ister sıcak olarak yemeye hazır hale getirtebilirsiniz. Bu oyunda da size sunulan seçeneklerle istediğiniz sandviçi hazırlayabilirsiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kabak Tatlısı Hazırlanışı Kabak Tatlısı Hazırlanışı Usta ellerin değmesiyle hazırlanan tatlılar yapıla araştırmalara göre salgıladıkları hormonlar ile insanlara mutluluk vermektedirler. Kabak tatlısını da bu grubu koyarsak hazırladıktan sonra yerken mutlu dakikalar bizi beklemekte olacak. Genellikle annelerimizin elinden yediğimiz kabak tatlısını her restoran ve kafede bulamamaktayız ne yazık ki. Eklediğimiz bu oyunun amacı kabak tatlısının hangi malzemelerden meydana gelişini görerek hazırlanışı hakkında fikir sahibi olmanız. Öncelikle alışveriş listesindeki alınacaklar ekrandan seçin ve ardından hazırlanışı için gereken aşamaları tek tek verilen kısıtlı süre içerisinde yerine getirin.Hazırladıktan sonra Fındık kırıklarını tatlının üzerine serpmeyi unutmayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Maymuncuk Pasta Maymuncuk Pasta Mutfak sanatı tecrübeli ustaların büyük uğraşlar sonucu oluşturdukları enfes lezzetlerin buluşma adresidir. Özel günler için hazırlanan muhteşem görünümlü pastaların mimarı olan bu ustalar değerli saatlerini bu uğraşlar için sarf etmektedirler. Bu güzel uğraşlarında sizde bu ustaların yanlarında olarak onlara yardımcı olmalısınız. Eklediğimiz bu oyun özel olarak maymuncuk şeklinde bir pasta tasarlamak için oluşturulmuş. Yapmanız gereken mouse yardımı ile gereken adımları yerine getirerek mükemmel lezzetli sonuca ulaşmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hızlı Hamburger Hızlı Hamburger Fast Food yiyecek dünyasının en sevilen lezzetlerinden bir tanesi olan Hamburger büyük şehirlerde kolayca ulaşabileceğiniz bir yemek türüdür. Özel olarak hazırlanmış ekmeğin içine köfte ile birlikte hazırlanan bu yemek uygun fiyatı ile de çok tercih edilen olma özelliğini korumaktadır. Eklediğimiz bu oyun gayet basit bir şekilde oynanmaktadır. Oyun ekranındaki hamburger malzemelerini mause ile seçerek hamburgeri oluşturun. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şikago Pizzası Şikago Pizzası Amerikanın en gözde şehirlerinden bir tanesi olan Şikago her yönden gelişmiş bir yapıdadır. Şehir içerisinde bir çok lezzeti bulabileceğiniz yüzlerce restorant bulunmaktadır. Her türlü lezzetin en kalitelilerine ulaşabileceğiniz bu şehirde özellikle Pizza konusunda bir çok alternatifle karşılaşabilirsiniz. Eklediğimiz bu eğlenceli oyunda yapmanız gereken oyun içerisindeki adımları sırası ile tamamlayarak lezzetli pizzayı hazırlamak olacak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

5/5