Yemek Oyunları

0/5

Yemek Oyunları Gıda, yemek veya yiyecek, canlıların hayatlarını devam ettirebilmeleri için gerekli maddelerdir. Bu kategorimizden yemek yapma, pasta yapma oyunları, hamburger yapma, pasta yapma, kek yapma oyunu, köfte pişirme oyunları, garson oyunları, kurabiye pişirme oyunları, OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Aşçılık Okulu Aşçılık Okulu Dünyanın en ünlü Yemek gurmelerini yetiştiren aşçılık okullarından biri ve öğrencilerinin arasında büyük ahçı adayları ve yemek yapmayı çok seven kişiler var. Oyunda bu versiyonunda bulunan 5 adet aparatif yemeği hazırlayabilirsiniz. Oyunda kontroller için MOUSe kullanabilirsiniz. Yemeği pişirmeden önce PRACTICE e tıklayarak pratik yapabilir ya da kendinize güveniyorsanız direk COOK a basarak yemek hazırlama işine geçebilirsiniz.

Çikolatalı Pasta Çikolatalı Pasta Bu güzel pastayı yapabilmek için öncelikle malzemeleri kullanarak hamurunu hazırlayalım. Ardından hamuru karıştırdıktan sonra fırına sürelim. Pişirdikten sonra da süslemeye başlayalım.

Balık Pişir Balık Pişir Tarifi takip ederek leziz balık pişirebilirsiniz.

Çilekli Kurabiye Çilekli Kurabiye Oyunda çok güzel çilekli tartlar yapacaksınız. Eğer gerçek tarifi görmek isterseniz oyunda ilk ekranda ingilizce gerçek tarifi görebilirsiniz. İngilizce ve kurabiyeler konusunda büyüklerinizden yardım alabilirsiniz. Oyunda tüm kontroller için MOUSE kullanın.

Yemekteyiz Yemekteyiz Oyundaki amacınız birbirinden güzel börekleri hazırlamaktır. Mouseniz yardımıyla size gösterilen şekilde oynamaktır.

Pastaneci Kız Pastaneci Kız Kızın pastanede en güzel servisi yapmasına yardımcı olmaya çalışın.

Pizza Tarifi Pizza Tarifi Güzel bir pizza tarifi

Meyveli Pasta Meyveli Pasta Meyveli pastaların en lezzetlisini yapmaya çalışın.

Muzlu Kek Muzlu Kek Şöyle bi muzlu kek yapında sanal'da olsa yiyelim :)

Sosisli Sandviç Sosisli Sandviç Sosisli sandiviç yaparak belirlenen miktarlarda parayı kazanmaya çalışın, Yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basın, Zamana karşı yada kariyer modlarından birine basarak oyuna başlayın, sosisleri ızgaraya atın, pişenleri sandiviç ekmeklerinin içine yerleştirin isteğe göere ketçaplı yada ketçapsız olarak servis yapın.

Sebze Salatası Sebze Salatası Misafirlerinize güzel bir sebze salatası hazırlayın.

Tavuk Burger Tavuk Burger Ev yapımı bir tavuk burger için tüm malzemeler mutfak tezgahının üstünde hazır ve sizi bekliyor. Oyunda kontroller için mouse kullanabilirsiniz. Eğer gerçek bir tavuk burger yapmak istiyorsanız tarif için ilk ekranda RECIPE e tıklayabilir ingilizce tarifi görebilirsiniz.

Kek Pişirme Kek Pişirme oyun oynarken pankeklerinizi yanmaması ve iki yüzününde eşit miktarda pişmesi gerekir. Oyunu MOUS ile oynayabilirsiniz.

Portakallı Pasta Portakallı Pasta Play ile başlayın portakallı pastayı yapın.

Muzlu lolilop Muzlu lolilop Şöyle güzel bir lolilop yapın da yiyelim berbaberce.

Tatlı Süsle Tatlı Süsle Tatlıyı süsleyin ki daha tatlı olsun. :)

Balık Restaurantı Balık Restaurantı İşte muhteşem suşi yapan ustaların mekanı çok kalabalık bu ustaya yardım etmek istermisin. Oyunda suşileri müşterilerin isteklerine göre yapıyorsun ve çok para kazanıyorsun. Oyunu Mouse ile oynuyorsun.

Tostçu Kız Tostçu Kız Gelen müşteriye siparişini en kısa zamanda hazırlayıp vermelisin. İçeceği tepside götürdüğünde vermek için içeceğe tıklamalısın. Üstdeki mavi düğmeye tıklayarak oyuna giriş yapınız.

Yumurtalı Ekmek Yumurtalı Ekmek Ekmeğin yumurtalısı da bir başka olur.

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır.

Şekerci Şekerci Şekerleri önce kavanozlara alın sonra müşteri isteklerini tezgahın solundaki pakete koyun. Yeni paket için sağda new box'a tıklayın.

Çikolatalı Kek Çikolatalı Kek Pastanızı hazırlayın. Misafirlere ikram edin.

Limonata Limonata Sepetinizi kısa sürede çilek ve limonata ile doldurun. Bol bol lezzetli limonata yapın. Ne kadar çok topladınız o kadar limonata demek. En güzel ve yeni yemek oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Kurabiyeleri Koru Kurabiyeleri Koru Böceğe kurabiyeleri kaptırmadan fırında pişen kurabiyeleri sol üstteki tepsiye yerleştirmelisiniz.

Kendi Pastanı Yap Kendi Pastanı Yap Pasta severler, kendi pastanızı yapabilirsiniz.

Pasta Fabrikası Pasta Fabrikası Sağ taraftaki buluta tıklayarak oyuna başlayın. Sağ üst köşede görünen pastanın aynısını yapmaya çalışın. Bunun için 150 saniyeniz var. Numaralanmış makinaları kullanın. 1. makina ile hamuru alın. 2. makina ile şekil verin. 3. makina ile kremasını kaplayın. 4. makina ile süsleyin. 5. makina ile üzerini süsleyin.

Nefis Kek Nefis Kek Oyun mouse yardımıyla size gösterilen malzemelere tıklayarak kek yapmaya çalışmalısınız.

Patates Soy Patates Soy Bıçağı patatesin üzerinde gezdirerek tıklayın. Patatesin arka ve yan kısımlarını da soymak için sol ve sağ kısımlarda bulunan .ok işaretli yönlerin. üzerine gelin. Patates kendi etrafında döner.

Pizza Servisi Pizza Servisi Pizza Servisinizi özenle yapın.

Balık Pişirme Balık Pişirme Kış gelmişken bol bol balık yemek lazım.

Kral Dürümcü Kral Dürümcü Oyunda kral dürümcüye yardımcı olun.

Kekçi Kız Kekçi Kız En güzel kekleri yapalım.

Kurabiye Pişirme Kurabiye Pişirme Ağzınızın tadına göre kurabiyeleri pişirin.

Ekmekci Kız Ekmekci Kız Ekmekleri dekore etmesi için bu üç güzel kıza yardım et.

Okul Kantini Okul Kantini Müşterilerin üstüne tıklayıp isteklerini öğrenin. Tost hazırlamak için ekmeği koyun, yumurtayı koyun, OK çıkınca yumurtayı ekmeğin arasına koyup sos dökün. Birşeyi almak, koymak, vermek için üstüne tıklayın.

Dondurma Dondurma Dondurma Yapma Oyununda en güzel dondurmaları sen hazırla.

0/5