Patenci Turnuvası

Patenci Turnuvası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Patenci Turnuvası ; Sokakta sabah akşam paten ile kayan bu gençler artık turnuva yapmaya karar verdi. Patenini ve rakibini seç ve yarışa başla. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Patenci Turnuvası Oyunu 1720 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 18 Yarış Oyunları

Patenci Turnuvası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yakartop Turnuvası Yakartop Turnuvası Yakartop, bir takım oyunudur ve iki takım arasında oynanır. Takımlar en az iki kişiden oluşur. Oyun anında takımları atıcı takım ve kaçıcı takım olarak adlandırmak mümkündür.Oyuna başlamadan 3 tane karakterin seçin.Hareket için yön tuşları, topu atmak için S tuşu, karakter değiştirmek için ise A tuşunu kullan. S ye sürekli basarak topu atış gücünü ayarlayabilirsin.

Yakar Top Turnuvası Yakar Top Turnuvası Oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayarak başlayınız. Açıklamaları ilerletmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız.İki arkadaş yakar top turnuvası yapmaya karar verir. Oyunumuzdaki amacınız rakibinizi top ile vurmak olacak. Oyuncunuzu MOUSE (FaRe) ile yönlendireceksiniz. Rakibinizi vurduğunuzda +50 puan kazanacaksınız. Sol alt köşedeki sizin skor tablonuz , sağ taraftaki ise rakibinizin skor tablosunu göreceksiniz.

Tenis Turnuvası Tenis Turnuvası Zorlu tenis mücadelesinde mutlaka rakibinizi yenmek zorundasınız. Rakibiniz oldukça güçlü. Oyunu Z,X ve C tuşları ile oynayacaksınız.Oyuna başlamadan önce istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Tenis turnuvasının yapılacağı yeride siz belirleyebilirsiniz.

Patenci Turnuvası Patenci Turnuvası Sokakta sabah akşam paten ile kayan bu gençler artık turnuva yapmaya karar verdi. Patenini ve rakibini seç ve yarışa başla. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Patenci Kızlar Patenci Kızlar Oyuna başladıktan sonra kızları kontrol edebilmek için Z ve M tuşlarını kullanmanız gerekecek. Dilerseniz oyunu iki kişilikte oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken mor patenli kızın kontrolünü mor olan puanlarda yapmak mavi patenli kızın kontrolü için ise mavi puanları gördüğünüz zaman yapmalısınız. Böylece çok paunlar toplayabilirsiniz.

Patenci Hello Kitty Patenci Hello Kitty HelloKitty pateniyle yoldaki arkdaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Dikkat etmeniz gereken, Hello Kitty'nin düşmanlarından uzak durmak ve bol bol elma yemek. Oyunu oynayabilmek için Klavye yön tuşlarını kullanın.

Patenci Barbie Patenci Barbie Barbie paten yapmayı çok seviyor. Sporu ve pateni çok seven Barbie'ye en güzel paten giysilerini giydirmeye ne dersin? Mouse yardımı ile Barbie'yi giydir. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Dünya Dövüş Turnuvası Dünya Dövüş Turnuvası Dünya dövüş turnuvası başlıyor !!! Çoz zorlu etaplar ile ilerleyen bu turnuvada galip gelmek için çok çalışmanız gerekecek. Oyun görsellik olarak iyi tasarlanmış. Öncelikle oyun zorluk derecesini ve adayınızı seçerek başlıyorsunuz. Tuş kombinasyonu: Sol / sağ ok yön tuşları - hareket. Yukarı ok yön tuşu - zıplama. Aşağı ok yön tuşu - eğilme. A / S / D tuşları- saldırı. SPACE tuşu - savunma.

Dünya Basketbol Turnuvası Dünya Basketbol Turnuvası Milyonlarca insan tarafından heyecanla takip edilen basket maçları dünya şampiyonalarında daha çok seyirci tarafından takip edilmektedir. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırlanmış bu oyunda ülkemizin takımını seçerek gösterilen alandan en fazla sayıyı atmalı ve gruplardan çıkarak şampiyonluk yolunda ilerlemeye çalışmalıyız. Mouse yardımıyla potaya hiza alarak hatasız basket atışları yapmalı ve skorlar elde etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna