Winx Peri Giydirme

Winx Peri Giydirme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Winx Peri Giydirme ; Winx periyi sol tarafında bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Seçtiğiniz butondaki elbiseyi perinin üzerine sürükleyerek bırakmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Winx Peri Giydirme Oyunu 6068 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 15 Winx Oyunları

Winx Peri Giydirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Yıldızları Bul Winx Yıldızları Bul Winx kızları çok beceriye sahip bir kız. Winx ile yıldızları buluyoruz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Winx Tecna Giydirme Winx Tecna Giydirme Mause yardımıyla Tecnayı müzik eşliğinde en güzel şekilde giydiriyoruz.

Winx Tahterevalli Winx Tahterevalli Winx kızıyla karşılıklı tahterevalli oynarken birbirinizi bulutlara zıplatmalıyız. Zıplarken üzerimizden geçen meyveleri,kaplari toplamalıyız. Kalpleri ve meyveleri toplarken mause(fare) ile sıra hangi kızda ise onun üzerine tıklamalıyız. Bulutlardan indirmek için meyveleri kaçırmadan yine kızın üzerine tıklayıp tahterevalliye inmesini diğerini zıplatmasını sağlamalıyız. Oyuna girmeniz için Play yazısına tıklamanız yeterlidir.

Winx Sevgilileri Giydir Winx Sevgilileri Giydir Winx Club üyesi olan sevgilileri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Winx Sayılar Winx Sayılar winx sayıları yakala.

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Winx Peri Giydirme Winx Peri Giydirme Winx periyi sol tarafında bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Seçtiğiniz butondaki elbiseyi perinin üzerine sürükleyerek bırakmalısınız.

Winx Miusanın Odası Winx Miusanın Odası Oyunda winx kızlarından Muisa yeni taşındığı odayı düzenlemek istiyor. Altta bulunan butonları kullanarak ona yardım edebilirsiniz.

Winx Klubü Winx Klubü Oyunu farenizle oynuyor ve açtığınız dolabın sol ve sağ üstündeki PEMBE OKLARLA kıyafet çeşidini artırabiliyorsunuz.