Winx Oyunları

0/0

Winx Oyunları Stella, Bloom, Musa, Flora, Tecna ve Layla kısacası winx clup kızları oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz. Evrende bir yerde, Magix adında sihirli bir boyutta, periler ve cadılar iyilik ve kötülük adına yeni bir savaşa başlar. Bloom, Stella, Flora, Miusa ve Tecna, kısaca WinX Club, sihirli güç ve yeteneklerini geliştirmek için Alfea Koleji?nde eğitim alan perilerdir. Sadece okul hayatının günlük problemleriyle değil aynı zamanda Bulutlukule?nin hırslı cadıları Icy, Darcy ve Stormy?nin kötülükleriyle başetmek zorundalar.

Winx Boyama Winx Boyama Winx Kızlarını kendi zevkinize göre boyayın.

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Winx Florayı Giydirin Winx Florayı Giydirin Winx KIzlarından Florayı Güzelce Giydirin.

Winx Bloom Winx Bloom Güzel bir winx bloom coloring yani boyama oyunu.

Winx Giydirme Winx Giydirme Winx üyelerini istediğiniz gibi giydirin.

Winx Kızları Bul Winx Kızları Bul Winx kızların benzerlerini bul.

Winx Klubü Winx Klubü Oyunu farenizle oynuyor ve açtığınız dolabın sol ve sağ üstündeki PEMBE OKLARLA kıyafet çeşidini artırabiliyorsunuz.

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Winx Sayılar Winx Sayılar winx sayıları yakala.

Winx Aşk Oku Winx Aşk Oku Winx kızlarının resimleri gökyüzünde süzülürken sizde istediğinizi aşk okunuzla vurmaya çalışacaksınız.

Winx Club Boyama Winx Club Boyama Winx Club üyeleri kızlarımızı harika bir şekilde boyayın.

Winx Sevgilileri Giydir Winx Sevgilileri Giydir Winx Club üyesi olan sevgilileri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Winx Peri Giydirme Winx Peri Giydirme Winx periyi sol tarafında bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Seçtiğiniz butondaki elbiseyi perinin üzerine sürükleyerek bırakmalısınız.

Winx Bebekleri Winx Bebekleri Winx kızlarından biri gece gideceği kulüp öncesinde ne giyeceğine karar veremiyor. Sağ altta bulunan butonları kullanarak Winx kızını giydirebilirsiniz.

Winx 7 Fark Bulma Winx 7 Fark Bulma Güzel eğitici bir winx oyunu. Resimdeki 7 farkı bulun.

Winx Boyama Kitabı Winx Boyama Kitabı Oyuna başladığınızda Winx'in bir çok resmini göreceksiniz. Bunlardan istediğinizi mause(fare) ile seçerek boyamaya başlayabilirsiniz. Sağ üst köşedeki renk panelinden renkleri seçip boyayınız ve boyama işlemeniz bittikten sonra diğer resimlere geçiniz. Bu resimleri çok beğendiyseniz, bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız STAMPA yazan yere tıklayarak dilerseniz yazıcınızdan çıktı alarak dilersenizde bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Winx Tahterevalli Winx Tahterevalli Winx kızıyla karşılıklı tahterevalli oynarken birbirinizi bulutlara zıplatmalıyız. Zıplarken üzerimizden geçen meyveleri,kaplari toplamalıyız. Kalpleri ve meyveleri toplarken mause(fare) ile sıra hangi kızda ise onun üzerine tıklamalıyız. Bulutlardan indirmek için meyveleri kaçırmadan yine kızın üzerine tıklayıp tahterevalliye inmesini diğerini zıplatmasını sağlamalıyız. Oyuna girmeniz için Play yazısına tıklamanız yeterlidir.

Winx Flora Piyanosu Winx Flora Piyanosu Winx kızlarından Flora şarkı söylerken sizde piyano tuşlarına mause(fare) ile tıklayıp eşlik ediyorsunuz. Tuşlara basarken dikkat ederseniz üzerinde küçük pempe bulut çıkıyor. O bulutların en başındakinden Winx Flora'nın üzerindeki elbisleri değiştirebiliyorsunuz. Siz elbiseleri değiştirdikçe Winx Flora piyanonun sesini duydukça şarkıyı tekrar tekrar söylemeye başlıyor. Bu eğlencede Winx Flora ile birlikte eğlenin.

Winx Miusanın Odası Winx Miusanın Odası Oyunda winx kızlarından Muisa yeni taşındığı odayı düzenlemek istiyor. Altta bulunan butonları kullanarak ona yardım edebilirsiniz.

Winx Tecna Giydirme Winx Tecna Giydirme Mause yardımıyla Tecnayı müzik eşliğinde en güzel şekilde giydiriyoruz.

Layla Giydirme Layla Giydirme Winx kızlarından Laylayı giydirmek, süslemek, üzerinde çeşitli kanatlar denemek istiyorsan bu oyun tam size göre. Play butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynanan oyunlardan biridir. Oyunda gördüğünüz giysileri, eşyaları, süslemeleri mause(fare) ile seçip Layla'nın üzerinde deneyebilir ve onu çok güzel yapabilirsiniz. Oyunu tamamlamak istediğinizde DONE yazan yere tıklayabilirsiniz. Zoom yazan yerin artı ve eksi butonuna basıp resmi daha yakın yaparakta oyunu tamamlayabilirsiniz.

Winx Club Stella Makyaj Winx Club Stella Makyaj Oyunumuzda, prensesimize makyaj yapmak için oyunun altında ki Stellanın gözlerinin bulunduğu resme tıklamanız yeterli. Ardından prensesimizi makyajına uygun kıyafetler ile giydirip güzel prensesimizi gideceği yere gönderelim.

Winx Club Flora Winx Club Flora Winx Club Perisi Flora ya yeni kıyafetleri ve yeni saç stillerinde yardımcı olacağız.

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Winx Flora Winx Flora Winx kızlarımızdan Flora'yı giydirmek için, oyundaki kıyafetleri Flora'nın üzerine sürüklemeniz yeterli. Oyunu mouse(fare) ile oynayabilirsiniz.

Winx Yıldızları Bul Winx Yıldızları Bul Winx kızları çok beceriye sahip bir kız. Winx ile yıldızları buluyoruz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Winx ile Hızlı Oklar Winx ile Hızlı Oklar Her zaman aksiyonlarda mücadele eden Winx bu defa sırtından altığı oklarla uçan balonları patlatmaya çalışıyor. Yön tuşları ile yönü ayarlayıp boşluk tuşu ile de okları gönderebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

0/0