Pepe Hafıza Kartı

Pepe Hafıza Kartı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Pepe Hafıza Kartı ; Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin.En güzel pepe oyunları oynaoyun.net de sizleri bekliyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pepe Hafıza Kartı Oyunu 18749 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 28 Çizgi Film Oyunları Türkçe Oyunlar

Pepe Hafıza Kartı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tom ve Jerry Hafıza Kartı Tom ve Jerry Hafıza Kartı Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız.

Sünger Bob Hafıza Kartı Sünger Bob Hafıza Kartı PLAY butonuna basınız.Oyun açıldığında Sünger Bob çizgi film karakterlerinin resimleri vardır. Her birinden iki tane aynı resmi bulup eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme sırasında baloncukların yerleri değişiyor ve oyunu daha da çok zorlaştırıyor. Bütün hepsini bulup yeni seviyeye geçebilirsiniz.

Sünger Bob Hafıza Sünger Bob Hafıza Sünger Bob ve arkadaşlarının resimleri eşleştirin.Bölüm ilerledikçe kartlar çoğalacak.

Sue Hafıza Kartları Sue Hafıza Kartları Hafıza kartları oyununa bir yenisi de Sue oyunlarından. Sue Hafıza kartları olarak adlandırdığımız bu oyunda kapalı olarak çift şekilde verilen resimlerin aynı olanlarını en kısa süre içerisinden en az hata payıyla eşleştirmeye çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirin Baba ile Hafıza Testi Şirinler filminin sevilen kahramanı olan şirin baba ile zevkle oynayabileceğiniz zeka oyunu.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Pepee Zorlu Yol Pepee Zorlu Yol Pepee engellerle dolu bir yolda hedefe doğru yol almaya çalışıyor. Bu zorlu yolda karşısında keskin bıçaklı çarktan sürüngen hayvanlardan bir tanesi olan salyangoza kadar bir çok tehlikeli engel çıkmakta. Merdivenleri kullanarak üst katlara çıkmalı yolda karşınıza çıkan altın torbalarını da toplamayı unutmamalısınız. Yön tuşları ile Pepee yi yönlendirin boşluk tuşu ile de merdivenlerden çıkmak ve engellerden atlamak için zıplatın. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pepee Yazlık Araba Pepee Yazlık Araba Şirin bebek Pepee yazlık arabasıyla gezintiye çıkıyor. Gezintiden daha da zevk alabilmesi için bizim onu yönlendirmemiz çok önemli. Yön tuşlarıyla pepeenin tehlikeli arabalara çarpmasını önleyerek gerekli bonusları toplamasına yardımda bulunmalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Pepee Uğur Böceği Pepee Uğur Böceği Pepee yoldaki uğur böceklerini çok sevdi ve onların resmini çekti. Pepee ile uğur böceklerinin resimlerinin parçalarını tamamlayın. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Pepee Uçak Pilotu Pepee Uçak Pilotu Pepee Uçak ile Balon Topla oyununa başlamak için ilk adım olarak Pepee yazısının altındaki yuvarlak renkli butona basınız, ardından oyun kontrol edebilceğimiz yön tuşlarını görürsünüz ve oyuna girmek için kontrol tuşlarını kullanınız. Pepee Uçak ile Balon Topla oyununda uçakla balonları toplayınız dikkat etmeniz gereken siyah renkteki balonları toplamayınız eğer toplarsanız eksi puan alırsınız.Diğer renkteki bütün balonları toplayabilirsiniz. Uçakla yerden gitmek istediğinizde ağaçlara çarpmamaya dikkat edin ve uçağın benzine ihtiyacı olduğunda benzin bidonunu almanız gerekmektedir.