Ofis Sendromu

Ofis Sendromu Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ofis Sendromu ; Ofislerdeki zorlu çalışma hayatının sebep olduğu stres hayatının hayatımız üzerindeki olumsuz etkilerine örnekler veren güzel bir oyun. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ofis Sendromu Oyunu 1372 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Türkçe Oyunlar

Ofis Sendromu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ofisteteki Hınzır Kız Ofisteteki Hınzır Kız Ofiste Kaytar Ofiste çalışan kız canı sıkıldığı için işten biraz kaytarıp makyaj yapıyor msn konuşması yapıyor çeşitli şeylerle uğraşıyor ve bu sırada ofisdeki müdüreye yakalanmaması lazım.

Ofisteki Tembel Kız Ofisteki Tembel Kız Ofiste tembellik yapmak isteyen güzel kız saraha yardım et ve patrona yakalamadan bütün tembellikleri yap.

Ofisteki Güzel Kız Ofisteki Güzel Kız Kız kıyafetleri arasından en güzellerini kendi zevkinize göre seçerek giydirmelisiniz.

Ofiste Tembellik 2 Ofiste Tembellik 2 Ofiste tembellik yaparken gezinen görevliye çaktırmamalısınız. Masue ile sağ tarafta bulunan kaytarma görevlerini tektek başarılı bir şekilde gezinen bayana yakalanmadan tamamlamalısınız.

Ofiste Tembellik Ofiste Tembellik Ofiste patrona yakalanmadan her türlü tembelliği yapmanız gerekiyor. Patron yaklaşınca bilgisayarınızın ekranına tıklayıp çalışır gibi yapın. Patron uzaklaşınca: Telefonla konuşun. Numaraları tutup yukarı çevirmeniz gerekiyor. Dudaklarınıza ruj sürün. Bacaklarınıza ağda yapın. Ofiste canınız sıkılıyor ancak ofis yöneticiniz size göz açtırmıyor. Ofiste canı sıkılan kıza yardım edin. Arkadaşınızla chat yapın. Ekranda çıkan yazıyı klavye ile aynen yazıp GÖNDERe basın. Noktaları sırasıyla birleştirip bulmacayı çözün. Verilen rakamlara aynı anda basarak egsersiz yapın. Boşluk tuşuna hızlı hızlı basıp olduğunuz yerde dönün. Dart oynayın. 3 kere isabet gerekiyor .

Ofiste Su Savaşı Ofiste Su Savaşı Ofiste kaytaran çalışanlara patron çok kızar ve içi su dolu balonu işten kaytaran çalışanlarına fırlatır.

Ofiste Savaş Ofiste Savaş Oyun yüklendikten sonra GIOCA butonuna tıklayarak oyuna baslayın, mouse u kullanarak is arkadaslarınıza nisan alıp sol tıkla kağıt topları fırlatın.

Ofiste Şaka Ofiste Şaka Start basın ve oyuna başlayın. Oyunda ofis arkadaşlarınıza şaka yapıyorsunuz. Alttaki şakalardan birini seçebilirsiniz.

Ofiste Mini Motor Ofiste Mini Motor Oyunumuz çok eğlenceli bir oyun. Minicik bir motor ve dev ofis eşyaları var. Haydi bu dev eşyaları aşmayı başarın.