Türkçe Oyunlar

0/0

Türkçe Oyunlar Birbirinden Güzel, Skor kaydetmeli oyunlar, Yeni Kayu Oyunu, Türkçe flash oyunlar, Türkçe oyun, Türkçe ben 10 oyunları, Türkçe kız oyunları, Türkçe Savaş oyunları, Yeni Türkçe Oyunlar, Türkçe kayu caillou oyunları, OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

istanbulun Fethi istanbulun Fethi İstanbul'u geri almak isteyen Bizans imparatoru gemileriyle haliç e saldırıyor, gemileri batırıp Istanbul'u savunmanız gerekiyor. Oyun yüklendikten sonra Oyna butonuna basarak oyuna başlayın, klavyeden yön tuşlarını ve SPACE tuşunu kullanarak atışlarınızı yapıp gemileri batırmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Samuray Savaşı Samuray Savaşı Doğru savaşçıları üret, stratejini belirle ve kasabayı düşmana karşı koru. Düşman öldürdükçe altının olur, biriken altınlarınla yeni savaşçı üret. Samuray Savaşı oyunu. Fare ile oynanır.Yön tuşları ile ekranı sağa ve sola hareket ettire bilirsin. Hangi savaşçıdan ne kadar üreteceğini doğru hesaplamalısın.

Passaparola Passaparola Metin Uca ile Passaparola televizyon ekranlarında yine eğlendirmeye devam ediyor. Passaparola ve güzel kızları ekranlara geri döndü. Oyunumuzda aynı yarışmadaki gibi size sorulan soruları en kısa sürede bilmeye çalışmalı ve zamanınızı iyi kullanmalısınız. 'ESC' tuşunu kullanarak soruyu pas geçebilirsiniz. Oyun türkçe olduğundan zorluk çekmeyeceksiniz.

Kayu Yapboz Kayu Yapboz Kayu Puzzle oyunu Oynaoyun.Net Farkıyla sizlerle. Haydi çocuklar Cayu oyunu oynayın.

Kitap Kulesi Kitap Kulesi Oyun'da okuduğunuz kitaplardan bir kule yapmayı denediniz mi? Oyun kitapları üstüste düzenli bir şekilde dizmeye çalışıyorsunuz. Kule dengesiz büyürse çabuk yıkılacaktır. Mause'ye tıkla kitabı bırak.

Tom ve Jerry Hafıza Kartı Tom ve Jerry Hafıza Kartı Çizgi film kahramanlarından tom ve jerry yani birbirlerinle hiç anlaşamayan ama birbirlerini çok seven kedi ve faremizin oldukça güzel ve eğitici bir oyunu. Bu oyunda sıralanmış kapalı kartları mause yardımı ile tıklayıp eşlerini bulmaya çalışacaksınız.

Ben 10 Saklı Sayılar Ben 10 Saklı Sayılar Kahramanımız Ben 10 ve dönüştüğü karekterlerde gizlenmiş 1 den 25 kadar olan saklı sayıları büyüteç yardımı ile bulunuz.

Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger Bob ve arkadaşı Patric macerasındaki 1 den 25 e kadar olan saklı sayıları büyüteç yardımı ile bulunuz.

Kayu Saklı Sayılar Kayu Saklı Sayılar Kayu ve kardeşinin oyun parkındaki 1 den 25 e kadar olan sayıları büyüteç yardımı ile bulunuz.

Pepe Hafıza Kartı Pepe Hafıza Kartı Pepe ve arkadaşlarının kartlarını eşleştirin.En güzel pepe oyunları oynaoyun.net de sizleri bekliyor..

Sihirli Annem Sihirli Annem Sihirli annem oyuncularının resimlerini eşleştirin.OYNAOYUN.NET iyi oyunlar diler..

Pepee Saklı Sayılar Pepee Saklı Sayılar Hepimizin sevdiği kahramanlardan pepee bu seferde zeka ve hafıza oyunu ile karşınızda.

Survivor Nihat Doğan Survivor Nihat Doğan Acun ılıcalı'nun sunduğu survivor ünlüler ve gönüllüler yarışmasında en çok sevdiğimiz nihat doğanı giydirmek istemezmisiniz? Oynaoyun.Net bu oyunu sizler için hazırladı. iyi eğlenceler iyi oyunlar.

Pepee 7 Fark Bul Pepee 7 Fark Bul Sevilen çizgi film kahramanımız pepee eğitici oyunu ile yine sizlerle. Resimdeki yedi farkı bulun ve pepee ye yardım edin.

Kayu Giydirme Kayu Giydirme Sevilen kahramanımız kayu caillou sizinde yardımınız ile en güzel şekilde giydirip süslememiz gerekiyor.

Hürrem Sultan Hürrem Sultan Muhteşem yüzyılın beğenilen karekterlerini olan Hürrem Sultanı en güzel şekilde giydirin.

Fatmagülü Giydir Fatmagülü Giydir Fatmagülün suçu ne dizisinin sevilen kahramanı Beren Saati en güzel şekilde giydirip süsleyin.

Kayu ve Rozi Kayu ve Rozi En güzel kayu oyunlarından bir yenisi daha! Kayu ve kardeşi Rozi yi istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz.isterseniz siyah bebeklere bile benzetebilirsiniz.

Havaalanı Organize Isler Havaalanı Organize Isler Yolcularin guvenlik islemlerinden gecerek ucaga girisene kadar olan surede yapmalari gerekenlere mouse yardimiyla yardim etmelisiniz. Biletlerini onaylatmali gerekiyosa bekleme salonunda beklemeleri icin yonlendirmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Acun ile Var mısın Yok musun Acun ile Var mısın Yok musun Acunla ülkemizde reyting rekorları kıran tv yarışmasını bu oyunla bilgisayar başındaki kullanıcılara sunuyoruz. Sistem Tv dekiyle aynı şekilde işliyo. Mouse yardımıyla oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Ofis Sendromu Ofis Sendromu Ofislerdeki zorlu çalışma hayatının sebep olduğu stres hayatının hayatımız üzerindeki olumsuz etkilerine örnekler veren güzel bir oyun. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çiftlik İşletme Çiftlik İşletme İnternette sevile online oyunlar kategorisinde yer alan çiftlik kurma ve işletme oyunlarında bir tanesi yine sizlerle. Kendi çiftliğinizi kurup işletebildiğiniz bu oyunda verilen talimatları yerine getirmeli çiftliğinizi en güzel şekilde işletmelisiniz. Türkçe olarak oluşturulmuş bu oyunu mouse yardımı ile oynayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yaşam Mücadelesi Yaşam Mücadelesi Adada yalnız yaşamak zorunda kalan kahramanımız hayatını sürdürebilmesi için zorluklarla karşılaşıyor. Bunların üstesinden gelebilmesi için yardımlarınıza ihtiyacı var. Oyundaki talimatlara uyarak görevlerinizi yerine getirmelisiniz. Oyun menüleri türkçe ve anlayacağınız şekildedir. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Motor  Geçidi Motor Geçidi Motor oyunlarına bir yenisi daha. Hemde Türkçe olarak hazırlanmış. Oyuna başlamadan yarışacağınız bölümü ve giyeceğiniz giysileri seçebilirsiniz. Yön tuşları ile motoru kontrol edebilirken space tuşu ile de gerektiği yerlerde zıplatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

0/0