Parti Sonrası

Parti Sonrası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Parti Sonrası ; Doğum günü için parti düzenleyen gençler parti sonrası ortalığı darmadağın etmişler.Savaş alanı gibi olmuş dememek içten bile değil. Yapmanız gereken ortalığı eski haline getirmek. Biraz zahmetli olabilir. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Parti Sonrası Oyunu 3019 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 Temizlik Oyunları

Parti Sonrası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sürpriz Parti Dekoru Sürpriz Parti Dekoru Sürpriz bir yaş günü partisi hazırlamak için tek kategoriden bütün seçimlerinizi yapın.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Süpriz Parti Süpriz Parti Minik kıza süpriz bir parti veriliyor.Hem minik kıza verilen parti hazırlıkları görüp hemde resimler arasındaki farklılıkları bulun.

Prensesin Çay Partisi Prensesin Çay Partisi Güzeller güzeli prenses sarayında misafirlerine çay saati düzenler. Tabi misafirler gelmeden önce oturacakları ortam bulunup dekor edilmelidir. İşte bu safhada devreye siz giriyorsunuz. Mouse yardımı ile gerekenleri yerine getirebilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Partiye Hazırlan Partiye Hazırlan Gece partisine davetlisiniz ee güzel bayanı partiye hazırlama görevide size kalıyor.

Parti Temizliği Parti Temizliği Oyunumuzda, kız arkadaşlar evde çok eğlenceli ve büyük bir parti veriyorlar. Fakat parti sonrasında ev çok dağılıyor ve kirleniyor. Haydi onlara toplama ve temizlik işlerinde yardım edin.

Parti Sonrası Temizlik Parti Sonrası Temizlik Parti sonrasi ve etraf cok fazla dagilmis. Evin mutfagindan baslayarak annenize etrafi toplamada yardim edeceksiniz. Esyalari uygun yerlerine ve copleride cope gondermelisiniz.

Parti Sonrası Parti Sonrası Doğum günü için parti düzenleyen gençler parti sonrası ortalığı darmadağın etmişler.Savaş alanı gibi olmuş dememek içten bile değil. Yapmanız gereken ortalığı eski haline getirmek. Biraz zahmetli olabilir. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Parti Evinden Kaç Parti Evinden Kaç Çıplak adam çılgın ev partisinde içkiyi fazla kaçırmış. kendine geldiğinde üzerinde hiç bir kıyafeti yok, çırılçıplak! şimdi, evden kaçması gerekiyor.

Parti Evi Parti Evi Parti evi organizasyonu yapacaksınız. Gelen misafirleri en iyi şekilde yerleştirip onları mutlu etmeniz gerekiyor.