Sünger Bob Karnaval

Sünger Bob Karnaval Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sünger Bob Karnaval ; Bu oyunda birden çok mini oyun bulunmakta. Hepsinde Sevdiğiniz süngerBob yer alıyor. Oyuna göre değişiyor. Oyunların başlangıçındaki bölümleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sünger Bob Karnaval Oyunu 3364 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Süngerbob Oyunları

Sünger Bob Karnaval Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın.

Voleybol Oynayan Sünger Bob Voleybol Oynayan Sünger Bob Sevimli çizgi film kahramanımız voleybol oynayarak eğlenceli dakikalar geçirmek istiyor. Anlaşılan voleybol konusunda da baya marifetli. Sizin yapmanız gereken mouse yardımıyla onu yönlendirerek space tuşu sayesinde topa vurmasını sağlamak. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Temizlik Süngeri Temizlik Süngeri Sünger Bob Patrick'in kirlettiği masayı temizliyor. Sünger Bob a yardımcı olmak istiyorsani kollarını sıva ve deterjanlı suyunu hazırla. Sünger Bob'u Mause ile yönetiyoruz. Masanın üzerinde ileri geri sürükleyip, kirli yerleri ovalıyoruzz. Eğer Sünger Bob un köpüğü biterse, DETERJANLLI SUYA batırıp, temizliğe devam ediyoruz.

Telaşlı Sünger Bob Telaşlı Sünger Bob Telaşlı sunger bob senden yardım bekliyor, ona yardım et ve yok edilmesi gereken nesneleri yok ederek kısa sürede oyunu bitir.

Süngerbobu Giysi Dolabı Süngerbobu Giysi Dolabı Sevimli kahraman Süngerbob ile eğlenceli bir oyun daha. Geziye gidecek olan Süngerbobu dolabındaki elbiselerle zevkinize göre giydirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

SüngerBob Zamana Karşı Yarışta SüngerBob Zamana Karşı Yarışta Kahramanınız SüngerBob ile eğlenceli bir araba yarışı yapmaktasınız. Oyunu tamamlayabilmeniz için SüngerBobun arabasıyla zamana karşı olan mücadelesini en kısa sürede sonlandırmasını sağlamalısınız. Yol boyunca önünüze çıkan bonusları toplayarak ekstra puanlar kazanabilirsiniz.Yön tuşları ile araca yön verebilir space tuşu ile de ani frenler yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Süngerbob Yarışma Süngerbob Yarışma Start Game Ardından Next Karakterini seç Hi. Score tıklarsan tek başına antrenman yaparsın. Versus tıklarsan rakibine karşı yarışırsın. PLAY tıkla.

SüngerBob ve Towelie Voleybol SüngerBob ve Towelie Voleybol Çizgi film kahramanı sarışın SüngerBob ile Uçan halı Towelie nin sahildeki eşsiz voleybol maçını yönlendirmektesiniz. Sevdiğiniz karakteri seçip oyuna başlayarak karakterinizi oyun içerisinde yönlendirmelisiniz. Mouse yardımıyla kahramanı yönlendirerek space tuşu ile gelen toplara zıplayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süngerbob Uçan At Süngerbob Uçan At Çizgifilm kahramanlarınızdan SüngerBob uçan at ile düşmanlarına karşı savunma mücadelesi sergiliyor. Zorlu dakikalar geçirebileceğiniz bu oyunda SüngerBob a düşmanlarını yok etmesi için yardım etmelisiniz. Yön tuşları ile kahramanı yönlendirebilir ve savunma haraketlerini yapmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.