Süngerbob Oyunları

0/2

Süngerbob Oyunları Salyangoz Gary Oyunu, Deniz Yıldızı Patrick, Ahtapot Squidward, Ahtapot Squilliam Oyunları, Sandy Cheeks, Eugene H. Krabs, Pearl Krabs, Sheldon J. Plankton Oyunları Oyna, OynaOyun.Net Adresinde Oynayabilirsiniz. Süngerbob ve arkadaşlarını kısaca size tanıtalım. Sünger Bob (Sponge Bob) Kare Pantolonlu dizinin esas karakteridir. Salyangoz Gary: SüngerBob'un evcil hayvanısalyangozdur. Deniz Yıldızı Patrick: Kayanın altında yaşayan bir deniz yıldızıdır. SüngerBob'un en iyi arkadaşıdır. Ahtapot Squidward: Bir ahtapottur ve SüngerBob'un kapı komşusudur. Ahtapot Squilliam : O da Squidward gibi bir ahtapottur.Squidward'ın aksine çok zengindir.Fakat dizide çok az bölümde oynamıştır.Her zaman Squidward'ı ezmiştir. Sandy Cheeks: Teksaslı bir sincap ve SüngerBob'un arkadaşıdır. Sualtında kendisinin nefes almasını sağlayan camdan bir evde yaşamaktadır. Eugene H. Krabs: Yengeç Krusty restoranının sahibi yengeçtir. Parayı sever. Genellikle "Bay Yengeç" diye çağırılır. Pearl Krabs: Bay Yengeçin balina kızı. Sheldon J. Plankton: Chum Bucket restoranının şeytani sahibi ve Yengeç Krusty'den nefret ediyor. Yengeç-Burgerin formülünün çalınmasını istiyor.Ayrıca karısı bir bilgisayardır. uçan hollandalı:kötü kalpli bir hayalettir.bir çok kişi ondan korkar ve deniz canlılarını sürekli korkutur.

Sünger Bob Beyzbol Sünger Bob Beyzbol Sünger Bob ve arkadaşlarıyla beyzbol oynamak ister misiniz? Topu atarak başladığınız oyunu topa vurarak devam ediyor ve topu kullanmak için sağ tarafta bulunan menüye dikkat etmelisiniz.

Sünger Bob Krep Matik Sünger Bob Krep Matik Krep makinası eski ve çalışması için destek gerekiyor. Makinanın çalışmayan parçalarına vurmalı ve çalışmasını sağlamalısınız. Kırmızı ışık yanan makina parçalarına vurarak yeşil ışığı yakmalısınız.

Pizzacı Sünger Pizzacı Sünger Sünger Bob bir pizzacı olmuş ve ona pizzaları dağıtmasında yardım etmemiz gerekiyor. Yön tuşları ile yönlendirip space tuşu ile pizzaları evlerden çıkanlara atmanız gerekiyor. Space ve ctrl tuşuna aynı anda basarsanız biraz daha geriye doğru atabilirsiniz. En kısa sürede pizzaları dağıtmalısınız. En yeni ve güzel süngerbob oyunları OynaOyun.Net Adresina oynayabilirsiniz.

Süngerbob Yarışma Süngerbob Yarışma Start Game Ardından Next Karakterini seç Hi. Score tıklarsan tek başına antrenman yaparsın. Versus tıklarsan rakibine karşı yarışırsın. PLAY tıkla.

Sünger Bob Avlanıyor Sünger Bob Avlanıyor Sünger Bob okyanus altında tuhaf yaratıkların peşinde. Ok tuşları ile hareket edin ve Boşluk tuşu ile ateş edin. Zıpkın balığa saplandığı zaman Boşluk tuşuna hızla bir kaç defa daha basın. Böylece balık şişerek patlar tüm balıkları patlattığınızda bölüm geçiceksiniz.

Boksör Süngerbob Boksör Süngerbob Süngerbob şimdi ringlerde arkadaşlarıyla karşı karşıya. Rakiplerini devir ringlerin şampiyonu sen ol. S ve D tuşları ile saldırabilirsiniz.

Şovalye Spongebob Şovalye Spongebob Şövalye ruhlu Spongebob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır.

Kahraman Sünger Bob Kahraman Sünger Bob Süngerbob'un sevimli dostu Garyi kaçırdılar. Sünger bob ve Gary'nin mutluluğu senin elinde onlara yardım et.

Süngerbob Boks Maçı Süngerbob Boks Maçı Süngerbob ile rakiplerini yen ve bir dahaki bölüme geç. S ve D tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz.

Sünger Bob Karnaval Sünger Bob Karnaval Bu oyunda birden çok mini oyun bulunmakta. Hepsinde Sevdiğiniz süngerBob yer alıyor. Oyuna göre değişiyor. Oyunların başlangıçındaki bölümleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsin.

Temizlik Süngeri Temizlik Süngeri Sünger Bob Patrick'in kirlettiği masayı temizliyor. Sünger Bob a yardımcı olmak istiyorsani kollarını sıva ve deterjanlı suyunu hazırla. Sünger Bob'u Mause ile yönetiyoruz. Masanın üzerinde ileri geri sürükleyip, kirli yerleri ovalıyoruzz. Eğer Sünger Bob un köpüğü biterse, DETERJANLLI SUYA batırıp, temizliğe devam ediyoruz.

Süngerbob Temizlik Süngerbob Temizlik Bob Patrick ile birlikte bu kez dipteki kirliliği temizlemek için işbirliği yapmış ve sizinde yardımınızı bekliyorlar. Oyunda kirli baloncukları temizlemeye çalışacaksınız. Kontroller için YÖN TUŞLARI ve MOUSE kullanacaksınız. Mouse ile vakum makinasını çalıştıracak ve kirli baloncukları içeri çekip hapsedebileceksiniz. Eğer işinizi başarıyla bitirirseniz icarly nin Big Green Help ile alakalı videosu da aktif olacak

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin.

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın.

Sünger Bob ve Gangsterler Sünger Bob ve Gangsterler Oyun'da Süngerbob gangsterlere karşı panik içinde. Balon silahı ile onları etkisiz hale getirip daha sonra onlardan puanları kazanıyor.

Beyzbolcu Süngerbob Beyzbolcu Süngerbob Süngerbob beyzbol oynuyor ama rakiplerine müthiş sürprizleri var sizde sünger bob 'a bu oyunda yardımcı olunuz.

Sünger Bob Yemek Topla Sünger Bob Yemek Topla Enter ve Start Coking yazan yere tıklayın. Oyunu yön tuşlarınla oynayabilirsiniz. Oyunda amacınız SüngerBob ile hamburger yapmaktır. Hamburger yapmak için yukarıdan düşen malzemeleri soldaki hazır hamburger malzemelerinin sırasıyla 3 kere hata yapmadan toplamasınız. Eper toplayamazsanız oyundan Quit diyerek çıkıp yeniden başlayabilirsiniz.

Sünger Bob Kirli Balon Sünger Bob Kirli Balon PLAY yazısına tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda Sünger Bob ve ahtabot arkadaşıyla denizi temizlemelisiniz. Deniz de bolca pis balonlar vardır ve bu balonlar herkesin yüzüne yapışıp onları kötü yönlendiriyor. Balonlar harici de ne varsa deniz de temizleyebilirsiniz. Sünger Bob veya arkadaşını yönetmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız ve pislikleri süpürgenizin içine çekmek için mause(fare) sol tuşuna basınız.

Sünger Bob Baloncuklar Sünger Bob Baloncuklar Çizgifilm kahramanımız süngerbob 'a düşmanları hava balonları yolluyorlar sizde mause ile süngerbob'un üstüne gelen baloncukları mause yardımı ile patlatın.

Kaykaycı Sünger Bob Kaykaycı Sünger Bob Süngerbob kayak yarışlarında. Yapacağı en iyi atlayış ile rekorları kırabilir. Sizde ona bu spor dalında yardımcı olun.

Şovalye Süngerbob Şovalye Süngerbob Süngerbob kaçırılmış olan prensesin peşinde su altı dünyasında yeni bir maceraya atılır.

Sünger Bob Sünger Bob Kahramanımız beyzbol oynarken rakiplerine müthiş sürprizleri var sizde süngerboba bu macera'da yardımcı olunuz.

Sünger Bob Hafıza Kartı Sünger Bob Hafıza Kartı PLAY butonuna basınız.Oyun açıldığında Sünger Bob çizgi film karakterlerinin resimleri vardır. Her birinden iki tane aynı resmi bulup eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme sırasında baloncukların yerleri değişiyor ve oyunu daha da çok zorlaştırıyor. Bütün hepsini bulup yeni seviyeye geçebilirsiniz.

Sünger Bob Ve Barbie Sünger Bob Ve Barbie Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. En güzel ve eğitici hafıza kartları, zeka kartları oyunu, Oynaoyun.Net adresinde oynanır.

Sünger Bob Bomberman Sünger Bob Bomberman PLAY butonuna basın. Oyun paneli karşınıza geldiğinde oyunda hangi karakterle oynamak istiyorsanız onu seçiniz ve yine PLAY butonuna tıklayınız. Oyundaki karakterinizi kontrol etmek için klavyenizdeki YÖN tuşlarını kullanınız. Şeker bombası bırakmak için ise Space(boşluk) tuşuna basınız. Oyunda rakiplerinizden fazla alanda bomba patlatırsanız kazanırsınız. Her oyuncunun bir rengi vardır.Kimin rengi fazla ise daha çok puan alacaktır.

Sünger Bob Karate Sünger Bob Karate Oyunda yapmanız gereken rakiplerinizi iki round boyunca yenip yeni rakibe geçmektir. Yeni rakibte, eski rakipte çizgi film karaktelerindendir. Oyunda yengeç roundları gösterecektir. Oyuna girmek için Play butonuna tıklayınız.Dövüşmek için Newbie Modei seçiniz. Oyun kontrol tuşları "Space(boşluk),Ok,S,D tuşlarıdır.

Okçu Sünger Bob Okçu Sünger Bob PLAY yazısına tıklayarak başlıyoruz. Bu oyunumuzda göreviniz yiyecekleri ok yardımı ile vurmak olacak. Peynirleri , sandaviçlerin hepsini vurmalısınız. Vurduğunuz her peynir için +15 puan skorunuza eklenecek. yiyecekleri vurmak için MAUSE ( Fare ) kullanacaksınız. Bölüm atlamalı bir oyundur. Bölüm içerisindeki tüm yiyecekleri vurduğunuzda diğer leveller sizi bekliyor olacak.

Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger Bob ve arkadaşı Patric macerasındaki 1 den 25 e kadar olan saklı sayıları büyüteç yardımı ile bulunuz.

Sünger Bob Zıplayış Sünger Bob Zıplayış Oyunumuza başlamak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Eğlenceli sünger bob oyunlarına bir yenisini daha ekliyoruz. Oyunumuzda yapmanız gereken yıldızları toplayarak bölümü sorunsuz bitirmek olacak. Kahramanımızı MOUSE ile yönlendireceksiniz. Adacıkların üzerinde biten yıldızların ardından karşınıza gelecek büyük yıldızın üzerine zıplayacaksınız.

Sünger Bob Plaj Voleybolu Sünger Bob Plaj Voleybolu Start butonlarına tıklayınız.Oyun açıldığında rabinizi yenmek için çok iyi karşılamalar,vuruşlar yapmalısınız.Sünger Bob ile zıpalamak için Space(boşluk) tuşuna onu sola sağa hareket ettirmek için mouse(fare) kullanınız.Oyunda amacınız topun karşı tarafta yere düşmesini sağlamaktır.

Sünger Bob Otobüste Sünger Bob Otobüste Oyunumuzda denizaltında otobüs ile ilerleyeceksiniz. Ortada yakın çekim ile kendinizi takip edebilirsiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayacaksınız. Deniz canlılarından uzak durarak yolunuza devam etmelisiniz. Özellikle ahtapotlara çarpmamaya özen gösterin.

Sünger Bob Giydir Sünger Bob Giydir Sünger Bobu kılıktan kılığa sokun, onu en baştan yaratın. En güzel Sünger Bob sizinki olsun. Sünger Bob u ister korsan ister astranot isterde boksör yapabilirsiniz.

Sünger Bob Karşıya Geç Sünger Bob Karşıya Geç Sünger Bob bu oyunda fillerin arasından karşıya geçmeye çalışıyor. Ama tek başına başarılı değil, sizlerin yardımlarına ihtiyacı var. Kahramanımızı YÖN TUŞLARI ve SPACE tuşunu kullanacaksınız. Fillere değdiğiniz zaman ne yazık ki oyun biter. Karşıya geçme oyunumuz 5 farklı bölümden oluşuyor. Sorunsuz karşıya geçerseniz diğer bölümlerde de ilerleme hakkına sahip olursunuz.

Sünger Bob Mini Yarış Sünger Bob Mini Yarış Sünger Bob Mini Yarış oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayın. Oyun yüklendikten sonra YÖN TUŞLARI'nı kullanarak sünger bob ile yarışa başlayacaksınız. Rakipleriniz sizi geride bırakmak için çok hızlılar ve aynı zamanda size vurmak için yarışıyorlar. Onlardan uzak durarak bitiş noktasına size verilen süre içerisinde ulaşmanız gerekiyor.

Sünger Bob Karakterini Oluştur Sünger Bob Karakterini Oluştur Sünger Bob Karakterini Oluştur oyunumuza başlayabilmek için ilk olarak PLAY butonuna tıklayacaksınız. Oyunumuz ekranlarınıza geldiğinde sünger bobta değişiklikler yapabilirsiniz ve aynı zamanda sağ taraftaki çizgi film karakterlerini kullanarak sünger bob'un yanına koyabilirsiniz. Değişiklikleri mouse ile yapacaksınız.

0/2