Sue Yemek Yapıyor

Sue Yemek Yapıyor Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sue Yemek Yapıyor ; Sue yemek yapmada oldukça acemi. Ona yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sue Yemek Yapıyor Oyunu 7808 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 25 Sue Oyunları

Sue Yemek Yapıyor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemekteyiz Masa Düzeni Yemekteyiz Masa Düzeni Televizyonların reyting yapan programlarından olan yemekteyiz programının tartışılan konularından olan masa düzeni bu oyunda sizin kendi düzeninizi oluşturabilmeniz için karşınızda. En güzel dekor şeklini sergileyerek misafirlerinizi masanın görüntüsüne hayran bırakmanız gerekiyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yemekteyiz Yemekteyiz Oyundaki amacınız birbirinden güzel börekleri hazırlamaktır. Mouseniz yardımıyla size gösterilen şekilde oynamaktır.

Yemek Tarifleri Yemek Tarifleri Yemek kitabındaki tarifleri yardımcınızla beraber sırayla yapmaya başlıyorsunuz. En sonunda yaptığınız yemek için puan alıcak ve diğer aşçıları geçmeye çalışacaksınız.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız

Yemek Mikrobu Yemek Mikrobu Start game basın. Yemeğin içine girmeye çalşan mikropları sağ ve sol yön tuşları ile yokedin.

Yemek Masası Yemek Masası Yemek masasını en güzel şekilde donatmalısınız. Size verilen masa, sandalye, masa örtüleri gibi bir çok nesneyi kullanarak güzel bir yemek ortamı oluşturmalısınız.

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın.

Yemek Aşkı Yemek Aşkı Sevgilinize yemek gidiyorsunuz.Ama bazı yemekler çok acı ,bazıları ise sevgilinizin size olan aşkını meydana çıkarıyor.Yemekleri tek tek yedirin.

Tezgahtar Sue Tezgahtar Sue Sue bir mağazada tezgahtar olarak çalışmaya başlar.Önünden geçen kıyafetleri sıralarına göre rakamlara basın.Sue yi mutlu edin.