Kayakçı

Kayakçı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kayakçı ; Karşınıza çıkan engelleri aşarak oyun içerisinde ilerlemelisiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan bayrakların dışına çıkmadan bayrakların arasından ilerleyerek oyun içerisinde puan toplayabilir ve hedefe ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı size verilen süre içerisinde oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin ileri yön tuşu ile ilerleyebilir ve klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisindeki yönünüzü belirleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kayakçı Oyunu 2245 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Spor Oyunları Kış Oyunları

Kayakçı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Kayakçılar Süper Kayakçılar Oyuna başlarken 1 den 15 kadar olan pistlerden hepsini sırayla geçmeye çalışmalısınız. Kayak yaparken A,S,D,F,G SPACE ve YÖN tuşları yardımıyla oynayabilirsiniz. Dağdan aşağıya kayarken hareket yaparak inmeye çalışmalısnız. jüriden tam not almaya çalışın.

Minik Kayakçı Minik Kayakçı Oyunumuzdaki amaç gölün üzerindeki ve çevresindeki meyveleri toplamak.. Oyunumuzu yön tuşları ile oynayacaksınız. Önünüze bir çok engel gelecek onları sorunsuz geçmek için boşluk tuşunu kullanın. Oyunumuz dört bölümden oluşuyor..Bakalım hepsini sorunsuz bir şekilde bitirebilecek misiniz?

Kayakçı PuffyGirls Kayakçı PuffyGirls Puffy Girls Ami ve Yumi konser için Alplere giderler. Kayak takımlarını alan kızlar, engellere takılmadan konser salonuna varabileceklermi acaba? Yön tuşları ile, hızlanma eğilme ve zıplama hareketlerini yapıyoruz. X ile yorulan kızı geğiştirin, kalpleri toplayın engelleri aşın.

Kayakçı Kötü Adamlar Kayakçı Kötü Adamlar Kayak yapmak istediğiniz kötü adamı seçin ve yön tuşları ile engellere takılmadan ilerleyin.

Kayakcı Kedi ve Köpekler Kayakcı Kedi ve Köpekler Köpek veya kedinizi seçin sonra kaymaya başlayın yolda giderken puanları toplayın ve bitiş çizgisine gidin.

Kayakçı Kayakçı Karşınıza çıkan engelleri aşarak oyun içerisinde ilerlemelisiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan bayrakların dışına çıkmadan bayrakların arasından ilerleyerek oyun içerisinde puan toplayabilir ve hedefe ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı size verilen süre içerisinde oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin ileri yön tuşu ile ilerleyebilir ve klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisindeki yönünüzü belirleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz.