Galatasaraylı Adamı Döv

Galatasaraylı Adamı Döv Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaraylı Adamı Döv ; Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sol kısımda bulunan menüleri kullanarak galatasaylı taraftara dometes fırlatabilir ve ona tekme, tokat dalabilirsiniz. Oyun içerisinde taraftarı dövdükçe, sizi kızdırmak için sürekli birşeyler söylemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaraylı Adamı Döv Oyunu 4483 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 Spor Oyunları Dövüş Oyunları

Galatasaraylı Adamı Döv Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Usame Bin Ladini Döv Usame Bin Ladini Döv Yandaki şekillere basarak dövün:)

Ünlüleri Döv Ünlüleri Döv Aralarında CIARA, BEYONCE KNOWLES, PARiS HiLTON, JENNiFER LOPEZ, LiNDSAY LOHAN, LiL KiM'in bulunduğu ünlülerle boks maçı yapmaya nedersiniz? Haydi kızlar gösterin gücünüzü.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sağ alttaki düğme butonuna basın Yön: W A S D ATAK: J L ZIPLAMA: K Bütün rakiplerini yenerek ilerle, her bölümün sonunda bölümün bossu geliyor onuda yenerek level atla. Yerdeki hak ve puanları J tuşuna basarak al.

Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri Atarilerin vazgeçilmez oyunlarından biri olan Street Fighter oyunu kimi zaman arkadaşlarımızla birlikte mücadele yaptığımız kimi zamansa bilgisayara karşı kıyasıya mücadele verdiğimiz eğlenceli bir oyundur. Sizler için eklediğimiz bu oyunda menü sayfasında oynamak istediğiniz oyun türünü seçerek eşsiz mücadeleye başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile adamınızı yönledirebilir ve 1 2 3 4 5 6 tuşları ile kahramanınızın hünerini sergileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sahilde Dövüş Sahilde Dövüş Yaz mevsiminin gelmesiyle ısınan havalar insanları deniz kenarlarına gitmeye teşvik ediyor. Serin deniz sularında yaz güneşinin altında geçen günün tadı kelimelere tarif edilmeyecek kadar huzur vericidir. Eklediğimiz bu oyunu sahilde dövüş olarak adlandırırken yaz mevsimine dikkat çekmek istedik. Oyunda yapmanız gereken oyun kahramanınızla sahil boyunca ilerleyen yolda karşınıza çıkan düşmanları döverek saf dışı bırakmak olacak. Yön tuşları ve boşlık tuşu ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Patronu Döv Patronu Döv Bir gıcık patron ve işverenle karşı karşıyasınız yine sakınmayın yuruk tekme ve sopalarınızı patronunuzdan indiri indiri verin yumrukları beyzbol sopalarını, tekmeleri boşaltın sinirlerinizi rahatlayın. Yükleme tamamlandıktan sonra patronunuzun ismini yazın VALIDER butonuna basın, oyun ekranının altındaki okları kullanarak cennetten çıkma bir dayak atın, elleriniz dert görmesin.

Parmak Dövüşü Parmak Dövüşü Oyunun başında parmak seçeceksiniz. Daha sonra seçtiğiniz bu parmakla dövüşmeye bgaşlayacaksınız. Oldukça eğlenceli bir oyun.

New York Sokak Dövüşü New York Sokak Dövüşü New York sokaklarında çeteler ile dövüşün. Yön tuşlarını kullanıyosunuz ve Z ateş etme X dövüş C ise sol üst tarafta gösterilen canınızın altındaki mavi renkteki şerit dolduğunda C tuşuna bastığınızda özel hareketinizi yapar ve düşmanları yok edersiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.