Zırhlı Arabayı Koru

Zırhlı Arabayı Koru Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Zırhlı Arabayı Koru ; Süper koruma oyununda en önde ilerleyen ve sizin korumanız altında olan zırhlı arabayı korumalısınız. Bunun için size verilen silahı kullanarak başlamalısınız. Adam vurdukça puan kazanacak kazandıkça yeni silahlar alıp kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zırhlı Arabayı Koru Oyunu 12190 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 119 Savaş Oyunları

Zırhlı Arabayı Koru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zırhlı Arabayı Koru Zırhlı Arabayı Koru Süper koruma oyununda en önde ilerleyen ve sizin korumanız altında olan zırhlı arabayı korumalısınız. Bunun için size verilen silahı kullanarak başlamalısınız. Adam vurdukça puan kazanacak kazandıkça yeni silahlar alıp kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Speel yazan yere basın. Daha sonra bebeğimiz emekleyerek yoluna devam edecektir. Oyunda amacınız bebeği tehlikelerden korumaktır. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Bebeğe tehlike oluşturacak yolda ne varsa onun üzerine tıklayıp yok etmelisiniz. Başarısız olursanız tekrar başlamak için Nog enn keer yazan yere tıklayınız.

Ünlüleri Koru Ünlüleri Koru Bir partide bütün herkez vampire dönüyor siz üzerinize doğru gelen vampirlerden elinizdeki silah yardımı ile korunmaya çalışın. Arac'a ulaşmasına izin vermeyin müşteriniz arabada korku ile sizin onu kurtarmanızı bekliyor.

Sürpriz Parti Dekoru Sürpriz Parti Dekoru Sürpriz bir yaş günü partisi hazırlamak için tek kategoriden bütün seçimlerinizi yapın.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Şezlongları Koru Şezlongları Koru Havuzdan çıkan insanlar şezlongları kapmak için koşturuyor. Onları su ile geri fırlatmalısınız.

Popstar Koruması Popstar Koruması Start yazısına tıkladıktan sonra birini seçin ve oyuna başlayınız.

Ördekleri Koru Ördekleri Koru Mause ile çocuğun büyük kazana attığı ördekleri çıkartın. Başarılı olduğunuzda diğer zorlu bir etap'a geçiceksiniz. Oyuna Sol Alt Köşedeki PLAY butonuna basarak başlayabilirsiniz.

Mario Prensesi Koru Mario Prensesi Koru Yapmanız gereken gelen canavarları kaplumbağaları fareniz ile tutup havaya atmaktır sonra ölenlerden çıkan altınları fareniz ile toplamayı unutmayın yoksa kayboluyor altınlar sonra onlar ile savunma malzemesi alın ve şatoyu tamir edin iyi eğlenceler.

Kurabiyeleri Koru Kurabiyeleri Koru Böceğe kurabiyeleri kaptırmadan fırında pişen kurabiyeleri sol üstteki tepsiye yerleştirmelisiniz.