Paralı Asker

Paralı Asker Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Paralı Asker ; Parali askerler gorevlerini en iyi sekilde yerine getirecekler ve sizin barut ve kan kokan savas alaninda hayatta kalmaniz cok onemli. Oyun ekraninda kontroller ayrintili olarak gozukecek ve secebileceksiniz. Oyunda flash player surumunuz uygun degil gibi bir ibare belirecek isterseniz oyuna baslamadan once update linkine tiklayabilirsiniz. Direk oyuna baslamak icin IGNORE tIklayarak devam edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Paralı Asker Oyunu 1762 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Savaş Oyunları

Paralı Asker Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Usta Asker Usta Asker Usta asker yoğun ateş altında ve hayatta kalmalı. Fareyi kullanarak size ateş eden düşman askerlerini yok edin. Olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Saklanan Asker Saklanan Asker Mouseniz ile karşınızdan bıçak atan askerleri saklandıkları yerden çıkar çıkmaz vurmalısınız. Space tuşu ile silahınızı doldurabilirsiniz.

Paraşütçü Asker Paraşütçü Asker Düşman bölgesine paraşütle atlayan çok özel bir birliğin askerisiniz. Bütün düşmanları bölgeden temizleyin. W,A,S,D tuşlarını kullanarak askerinizi yönlendireceksiniz. Silah değişimi için ise Q ve E tuşlarından yardım alabilirsiniz. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Paralı Yarış Paralı Yarış Paralı bisiklet yarışına ne dersiniz? Oyunun başında para koyarak iddialı bir yarış yapın, birinci olursanız bütün paraları kazanın. Ok tuşlarıyla hareket edip X tuşuyla turbo açabiliyorsunuz.

Paralı Asker Paralı Asker Parali askerler gorevlerini en iyi sekilde yerine getirecekler ve sizin barut ve kan kokan savas alaninda hayatta kalmaniz cok onemli. Oyun ekraninda kontroller ayrintili olarak gozukecek ve secebileceksiniz. Oyunda flash player surumunuz uygun degil gibi bir ibare belirecek isterseniz oyuna baslamadan once update linkine tiklayabilirsiniz. Direk oyuna baslamak icin IGNORE tIklayarak devam edin.

Mario Asker Tankı Mario Asker Tankı Zorlu savaş yollarında süper mario ile arabanın kontrolunu sağlamalı engelleri aşmalı ve oyun içerisindeki puanları toplamalısınız.

Keskin Nişancı Asker Keskin Nişancı Asker Oyunda sizi öldürmeye çalışan askerlere nişan alarak ateş açmalı ve onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mouse kontrolü ile ateş edebilir, 1,2,3,4 ve 5 tuşları ile satın aldığınız silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Merminiz bittiğinde ise R tuşu ile biten şarjörünüzü doldurabilirsiniz.

Kaçan Askerler Kaçan Askerler Yukarıdan düşen bombalar kendileri için tehlike yaratan bu askerleri bombalardan korumanız gerekli.

Çıbık Askerleri Öldür Çıbık Askerleri Öldür Oyundaki amaç gelen adamları oldurup, bölüm olarak ilerlemek. Size ileride daha guclu silahlar veriyor.