Mafya Savaşları

Mafya Savaşları Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Savaşları ; Başarılı bir mafya lideri olmak için, kendi bölgeni çok iyi koruman gerekir. Rakip mafya lideri senin bölgeni ele geçirmeye çalışmakta. Eğer tek lider olarak kalmak istiyorsan onların merkezlerini ele geçirmelisin. Fareyi sağa-sola götürerek ekranı hareket ettirebilir düşmanın merkezini izleyebilirsin. Sağ üst köşeden adam üretebilir, yeni işyeri açabilir, keskin nişancı kiralayabilirsin. Üstteki insan resimlerine tıklayıp alttan istediğin özelliğe tıkla üretim başlasın. Üstünde yıldız olan bina resmine tıklayıp yeterli paran varsa yeni işyeri açabilir, keskin nişancı kiralayabilirsin. Yeni işyeri açarsan dakikada kazanacağın para miktarı artacaktır. Dikkat geri dönüşte adam üretebilmek için önce üstteki adam resmine tıklayıp insan menüsünü aktif etmelisin. Karşı tarafın binasını yıktığın zaman liderliğini ilan etmiş olacaksın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Savaşları Oyunu 4298 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Savaş Oyunları

Mafya Savaşları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Troy Savaşları Troy Savaşları START GAME daha sonra NEXT butonuna tıkladıktan sonra Wave yazan yere tıklıyorsunuz. Continue diyerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda amacınız kalenizi çıkardığınız askerle korumaktır. Oyun konrol tuşları ise klavyedeki yukarı aşağı tuşu, Space(boşluk) tuşudur. Yön tuşları ile kalenizdeki ateşlli oku hareket ettirip düşmanlarınıza Space(boşluk) tuşu ile atıyorsunuz. Sol alt köşeden başlayan panelden altın miktarınıza göre asker çıkarmak için mause(fare) ile tıklıyorsunuz. Bölüm geçerken Continue yazan yere tıklayıp yeni bölüme geçiyorsunuz.

Mafya Toplanması Mafya Toplanması Mafya çatışması Oyununda mafyalar kendi aralarında girdikleri çatışmadan sağ kurtulmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sizde o çatışan taraftalardan biri olacaksınız. Kontrollerinizi en iyi şekilde sağlayacak daha sonrada karşısınıza gelen herkezi yok edeceksiniz. Oyun yüklendikten sonra play butonuna basıp oyuna giriş yapınız. Space ve mouse yardımı ilede kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Mafya Takip Mafya Takip Gerçek dünyanın korkulan insanları olan Mafyalar ellerindeki silah cephaneleriyle kendilerine karşı olanlara korku saçarlar. Lüks siyah camlı arabalarıyla konvoy halinde dolaşan mafyalar çevredekiler için tehtit oluştururlar. Eklediğimiz oyun mafya kovalamacası şeklinde hazırlanmış ve biz bu oyunu sizler için mafya takip olarak isimlendirdik. Yapmanız gereken içerisinde bulunduğunuz mafya arabası ile trafikte gitmekte olan mafya arabalarını takip edip onlara saldırı yapmak. Mesafeyi ayarlayarak bombanın etki göstermesini sağlamalısınız. Yön tuşları ile arabayı yönlendirin. boşluk tuşu ile takip ettiğiniz arabaya bomba atabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mafya Savaşları Mafya Savaşları Başarılı bir mafya lideri olmak için, kendi bölgeni çok iyi koruman gerekir. Rakip mafya lideri senin bölgeni ele geçirmeye çalışmakta. Eğer tek lider olarak kalmak istiyorsan onların merkezlerini ele geçirmelisin. Fareyi sağa-sola götürerek ekranı hareket ettirebilir düşmanın merkezini izleyebilirsin. Sağ üst köşeden adam üretebilir, yeni işyeri açabilir, keskin nişancı kiralayabilirsin. Üstteki insan resimlerine tıklayıp alttan istediğin özelliğe tıkla üretim başlasın. Üstünde yıldız olan bina resmine tıklayıp yeterli paran varsa yeni işyeri açabilir, keskin nişancı kiralayabilirsin. Yeni işyeri açarsan dakikada kazanacağın para miktarı artacaktır. Dikkat geri dönüşte adam üretebilmek için önce üstteki adam resmine tıklayıp insan menüsünü aktif etmelisin. Karşı tarafın binasını yıktığın zaman liderliğini ilan etmiş olacaksın.

Mafya Babası Mafya Babası Yüklü bir miktar borçu olan adam eline aldığı sopayla yoldan geçenlere vurur ve paralarını alır. Sopayı dikkatli sallamalısınız aksi taktirde kendinize vurabilir ve biraz süre baygın kalabilirsiniz.

Mafya Arabası Mafya Arabası Gangster olan kötü adamsınız. Gangsterler ile sizi takip eden polislere ateş açın ve onları yok edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Mafya Mafya New Game butonuna basarak girebileceğiniz oyunda yolunuza çıkan insanlara elinizdeki sopayla vurmalı ve paralarını toplamalısınız. Topladığınız paralarla bölüm sonunda yeni bir silah alabilirsiniz.

Kılıç Savaşları Kılıç Savaşları Oyun'da önünüze çıkan yaratıkları ve iskeletleri kılıcınızla yerle bir edin. Mause ile darbe vururken SPACE tuşu ile birlikte vurursanız zıplayıp ölüm vuruşu yapıyorsunuz.

Kartopu Savaşları Kartopu Savaşları Kendi ekibinizi oluşturarak kar topu oyunu oynamaya başlayın. oyuncuları mause ile yerleştirin ve yine mause yardımı ile ateş edin.