Karınca Savaşı

Karınca Savaşı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Karınca Savaşı ; Karınca savaşında karşıdaki düşmana küçük karıncaları fırlatın ve onu etkisiz hale getirin sonra diğer bölümlere geçin iyi eğlenceler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Karınca Savaşı Oyunu 5195 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 Savaş Oyunları

Karınca Savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Savaşı Zombi Savaşı Müthiş bir zombi savaş oyunu. Ekibinizle A, S, D, W veya ok tuiları ile ilerleyerek etapları bitirin.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız

Tank Savaşı Tank Savaşı Oyunu yön tuşları ve S Tuşu ile Oynuyoruz. Oyunda Hakkınız Bittiğinde TRY AGAIN ile Tekrar Başlatabilirsiniz.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sünger bob deniz savaşı Sünger bob deniz savaşı Sünger bob deniz savaşı karakterinizi seçerek oyuna başlayınız. Karakterinizi kontrol ederek düşmanlarla savaşmaya başlayon ve hepsini yenmeyi deneyiniz. Düşmanlarınız size ve arkadaşlarınıza zarar vermesine asla izin vermeyiniz. Oyunu ister tek başına, ister 2 kişili oynayabilirsiniz. Önüne çıkan bonusları almayı da unutmayınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Su Savaşı Su Savaşı Oyun'da 2'arkadaş birbirlerinle şakalaşıyor ama şakanın tozu kaçınca aralarındaki rekabet komik bir hal alıyor. Oyun mause ile su topları yapıp karşınızdaki rakibi vurmaya çalışın yön tuşaları ile hareket edin.

Stratejik Uçak Savaşı Stratejik Uçak Savaşı Ülkelerin en önemli savunma araçlarından olan Savaş uçakları gelişen teknolojide en fazla yeniliğe ihtiyaç duyan araçlardandır. Yüksek hızlarda yapabildikleri ani manevra kabiliyetleri onlara savaş alanlarında eşsiz bir avantaj sağlamaktadır. Eklemiş olduğumuz stratejik uçak savaşı olarak sınıflandırdığımız bu oyunda yapmanız gereken uçak filonuzu mükemmel bir şekilde yöneterek düşmanlarınızı yok etmek olacak. Mouse ile ekran üzerindeki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Simpsons Kartopu Savaşı Simpsons Kartopu Savaşı Simpsonlar ile kartopu savaşı yapmak çok eğlenceli olacak. Yaramaz Simpsonsların farklı süprizlerine hazırlıklı ol.

Simpson Kartopu Savaşı Simpson Kartopu Savaşı START butonuna basınız. Simpson 'nın arkadaşlarına kar topu atmak için mause(fare) ile nişan, mause(fare) sol tuşuna basarak kartopu atabilirsiniz. Kartoplarını etrafta bir yere atarsanız eksi puan alırsınız.Bütün Simpson ailesinin var olduğu bu eğlenceyi sakın kaçırma.