3D Tank

3D Tank Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

3D Tank ; Süper tankınızdaki gözetleme kulesinden ve haritanızdan bakarak, düşmanları bir bir indirin. Boşluk butonuna bastığınızda ateş eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3D Tank Oyunu 5854 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Savaş Oyunları

3D Tank Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tank Savunması Tank Savunması Tankınızı gelen saldırılara karşı muhafaza ederek görevleri tamamlamanız gerekiyor. Bunun için ise yön tuşlarıyla tankın yönünü ayarlayarak 1,2,3 tuşlarıyla silah değiştirerek ve mouse ile ateş açarak görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tank Savaşı Tank Savaşı Oyunu yön tuşları ve S Tuşu ile Oynuyoruz. Oyunda Hakkınız Bittiğinde TRY AGAIN ile Tekrar Başlatabilirsiniz.

Tank Saldırısı Tank Saldırısı Hava sahasının tehlikeli olan oyuncaklarına karşı savunma mücadelesi verdiğiniz tankınızla zorlu savaş dakikaları sizi beklemekte. Korunma kalkanı içerisindeki metal tankınızla gökyüzünde size saldırmakta olan uçaklara karşı kendinize savunma yaparken aynı zamanda uçaklara ataş saldırısı da yapmalısınız. Mouse ile ateş saldırısı yapabilir yön tuşları ile tankı yönlendirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tank Park Etme Zamanı Tank Park Etme Zamanı Park etmek birçok insanın zorluğunu çektiği birçok insanın da severek yaptığı araç sahiplerinin gereksinimlerinden biridir. Eklemiş olduğumuz bu oyunda park edecek olduğunuz araç savaş alanlarının rakipsiz efsanevi aracı olan tank. Yapmanız gereken tankı gösterilen yerden alıp istenilen yere sürüp park etmeniz. Yön tuşları ve A S D W tuşları ile aracı yönlendirebilir boşluk tuşu ile acil freni kullanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tank Avcısı Tank Avcısı Savaş alanında size saldıran tanklara mause yardımıyla ateş ederek imha edin.

Su tankı Su tankı Su tankının yanında beliren hedefe topu atın denk getirin ve arkadaşınızın bindiği mekanizma hareket etsin sonra arkadaşınız havuza düşsün çok zevkli bir oyun iyi eğlenceler.

Mario Asker Tankı Mario Asker Tankı Zorlu savaş yollarında süper mario ile arabanın kontrolunu sağlamalı engelleri aşmalı ve oyun içerisindeki puanları toplamalısınız.

3D Tank 3D Tank Süper tankınızdaki gözetleme kulesinden ve haritanızdan bakarak, düşmanları bir bir indirin. Boşluk butonuna bastığınızda ateş eder.

3d Ralli Yarışı 3d Ralli Yarışı Oyun'da Farklı parkurların bulunduğu sıkı bir ralli yarışına var mısın? Hadi geç direksiyonun başına göster kendini.