Spiderman Ağ Atma

Spiderman Ağ Atma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Spiderman Ağ Atma ; Spiderman her zaman olduğu gibi halkı kötü düşmanların elinden kurtararak kahramanlık yapmak çabasında. Örümcek adam silahlı adamlara ağ atarak düşmanlarını etkisiz hale getirmek zorunda. Etkili nişanlar alarak en çok düşmanı yok etmeye çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Spiderman Ağ Atma Oyunu 2289 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Nişan Oyunları

Spiderman Ağ Atma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Tapınağı Zombi Tapınağı Vahşi zombileri yok etmek ve tapınaktan çıkmaktır.Bunu yapmak için gördüğünüz zombilerden kaçarak ateş ediniz.Siz onları vurdukça sizi geliştircek teçhizatlar çıkmaktadır.Onları alıp,silahınızıda değiştirip daha güçlü hale gelebilirsiniz.Bölümler ilerledikçe daha güçlü zombiler,insan yiyen sinekler karşınıza çıkacaktır.Oyun kontrol tuışları ise A,W,S,D,1,2,3,4,5 ve fare ile oynayın.

Yunan Mutfağı Yunan Mutfağı Aslında Yunan mutfağı anadolu kültürü ile çok benzerlik taşır. Sizde şimdi yunan mutfağına geçin ve birbirinden güzel pastalar ve yemek ler yapın.

Yarış Motorları Dağ Yolunda Yarış Motorları Dağ Yolunda Yeşilliklerle dolu dağlar arasındaki yağ gibi asfalt üzerinde hazırlanmış parkurlarda yarış motorunuz ile eşsiz bir yarış içerisinde olacaksınız. Bölümler halinde tasarlanan oyunda yapmanız gereken birinci olmaya çalışarak bütün görevleri tamamlamak olacak. Yön tuşları ile motoru sürebilir boşluk tuşu ile de NOS yani nitro kullanarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yaramazlık Çağları Yaramazlık Çağları Her insanın yaramazlıklarla dolu yaşanmışlıkları vardır hayatından. Bu oyunda da haylaz çocukları oynayacaksınız. Yapmanız gereken fareniz ile ekranınızın karşısında çıkan ve haylaz çocuğun istediği haylazlıkları yapmak. Ama haylazlık yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü; oyunda haylaz çocuğun annesi belli bir aralıklarda oğlunu gözetlemeye geliyor. Eğer haylaz çocuğun annesi geldiği zaman sizi ders çalışıyorken görmeyip de ayakta görürse işler değişir ve oyunu baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Tehlikeli bir uçuş oyunu ile uçak kontrol etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu anlayacaksın, bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyun yüklenince, play butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.Oyunu fare ile oynayın..

Yağmur Öpücüğü Yağmur Öpücüğü Yağmur altında sevgilisine minik öpücükler atan çapkın adama yardım edin.

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

WosWos Kaplumbağa WosWos Kaplumbağa Oyun'da kullanacağınız woswosun rengini belirledikten sonra oyun zorluğunu seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan arabaların üstlerinden geçerek oyun içerisinde puan toplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ilerlerken trafik çok sıkışık olduğundan dolayı karşınıza çok sık arabalar çıkmaktadır ve arabaların aralarından geçemediğinizden dolayı oyun içerisinde klavyenizin yön tuşları ile ilerlerken karşınıza bir araba çıktığı zaman klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak arabaların üzerinden atlayarabilir ve oyun içerisinde puan toplayarak woswos yarışını tamamlayabilirsiniz.

Volkswagen Volkswagen VW niz ile gelen araçların üzerinden yön tuşlarını kullanarak zıplayın. Bir kere'de ne kadar çok aracın üzerinden birden atlarsaniz okadar puan alırsınız.