Korsan Nişancı

Korsan Nişancı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Korsan Nişancı ; Korsan nişancı ile vurgun malı olan ganimet ve boş şişeleri vuracaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Korsan Nişancı Oyunu 2149 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Nişan Oyunları

Korsan Nişancı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzyılın Nişancısı Yüzyılın Nişancısı Yüzyılın nişancısı oyununda profesyonel nişancı ile zorlu bir koridorda ilerlemektesiniz. Elinizdeki sniper tüfeğinizle boşa atış yapmadan bütün düşmanlarınızı hızla öldürmelisiniz. Atışları mouse ile yaparken klavyedeki S tuşu ile ilerleyebilir X tuşu ile de hedefi yakınlaştırabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçan Korsan Uçan Korsan Oyunu PLAY ardından tekrar PLAY butonuna basarak oynayın. Gülle yardımı ilekorsanı fırlatarak gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Oyun içerisinde deniz üzerinde bombalar, yunuslar, kuşlar vb. gibi bir çok canlı ve cansız engel bulunmaktadır. Bu tür engeller oyun içerisinde sizin daha fazla hızlanmanızı ve daha fazla uzağa gitmenizi sağlamaktadır. Oyun içerisinde kendinizi fırlatabilmek için güllenin açısını belirledikten sonra farenizin yardımı ile atış hızını belirleyerek kendinizi fırlatabilirsiniz. Üstelik havada uçarken oyun içerisinde bulunan sarı simgeleri toplayarak puan toplayabilirsiniz.

Sünger Bob Korsanlı Yol Sünger Bob Korsanlı Yol Denizaltı yaşamın bilindik kahramanı olan SüngerBob bütün oyunlarında eğlenceyi siz oyunseverlerin heyecanlı oyun atmosferine getirmektedir. Sitemiz misafirleri için özenle seçerek eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken deniz altında oluşturulmuş olan zorlu parkurlarda SüngerBob un korsanlardan zarar görmeden gideceği noktaya ulaşmasını sağlamak olacak. Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Redkit Nişancı Redkit Nişancı START GAME yazısına tıklayıp oyunumuza başlıyoruz.. Kulubeden çıkan kötü kovboyları nişan alıp ateş edeceksiniz.Oyunumuzu mause ile oynayacaksınız.

Peter Pan Korsanlara Karşı Peter Pan Korsanlara Karşı Oyun yüklendikten sonra üst kısımdaki butona tıklayınız. Daha sonra çıkan belgenin altındaki yazıya tıklayınız. Oyun mouse ile oynanmakta.

Nişancı Woobies Nişancı Woobies Bu oyunda Woobies lerle eğlenceli süreler geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gönderilecek woobies ile hedef woobiesin aynı renkte olması. Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Nişancı Tavuk Nişancı Tavuk Başka bir dünyadan gelen ve inekleri götürmeye çalışan uzaylılara engel olmalısınız. Nişancı tavuk bazukasını eline alarak uzaylılara savaş açıyor. Mouseyi kullanarak gelen uzaylılara nişan alıp bazuka ile ateş etmelisiniz. Böylece çiftliğinizin güvenliğini sağlayabilir ve uzaylıların ineklerinizi kaçırmasına izin vermemiş olackasınız

Nişancı Tavşan Nişancı Tavşan Bu oyunda karakterimiz olan tavşanın elindeki silahın yönünü mouse yardımıyla ayarlayıp yine mouse yardımıyla ateş ederek hedefleri vurmanız gerekiyor. Hedefleri vurdukça yeni bölümlere geçebilceksiniz. Oyuna başlamak için yüklenmesini bekledikten sonra continue sekmesine basmanız yeterli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna