Motor Show

Motor Show Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Motor Show ; PLAY daha sonra yon tuslari ile motoru devirmeden bitis noktasina gecirip yeni levellere geciyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Motor Show Oyunu 1151 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Motor Oyunları

Motor Show Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Motor Zor Motor Motorun kontrolünü sağlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde motoru farenizin yardımını kullanarak kontrol ettiğinizden dolayı karşınıza çıkan engellerde zorlu virajlar almaktasınız. Oyun içerisinde farenizin yardımı ile ilerlerken karşınıza bazı engeller çıkmaktadır ve bu engellere çarpmadan oyun içerisinde ani virajlar yapmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ilerlerken oyunun tamamlanmasına ne kadar kaldığını ekranın üst kısmında bulunan gösterge ile takip edebilirsiniz. Ayrıca oyun sonunda skorunuzu kaydederek dünya çapında görünmesini sağlayabilirsiniz.

Zombi Motoru Zombi Motoru Size verilen motor ile zombilerin ele geçirdiği bir yere gidiyorsunuz. Zombileri atlatarak engellerin tümünü aşmaya çalışıyorsunuz. Bunun için hızlı ve dikkatlı olmaya çalışıyorsunuz.

Yunus Balığı Show Yunus Balığı Show Güzel bir gösteri sergileyerek şirin yunusun akrobasi yapması için yön tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Yarış Motorları Dağ Yolunda Yarış Motorları Dağ Yolunda Yeşilliklerle dolu dağlar arasındaki yağ gibi asfalt üzerinde hazırlanmış parkurlarda yarış motorunuz ile eşsiz bir yarış içerisinde olacaksınız. Bölümler halinde tasarlanan oyunda yapmanız gereken birinci olmaya çalışarak bütün görevleri tamamlamak olacak. Yön tuşları ile motoru sürebilir boşluk tuşu ile de NOS yani nitro kullanarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçuk Motor Uçuk Motor Çok tehlikeli parkurlardan geçeceksiniz. Motorunuzu yön okları ile kontol edin. Aşağıdan ve yukarıdan ölümcül metaller hareket edecektir, bunlara yakalanamdan tüm parkurları geçmelisiniz. Alevlerden,dikenlerden hızla motorunuz ile geçerek maceranın doruklarına ulaşın.

Uçan Motor Uçan Motor Çılgın motorcumuz uçan motoruyla engelleri aşarak en kısa sürede sonuca ulaşmaya çalışıyor. Sizin yapmanız gereken ise start game dedikten sonra yön tuşları ve fren yapmanıza yarayacak a ve s tuşları ile motoru yönlendirmek. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Temel Reis Motoru Temel Reis Motoru Tüm çocukların çok sevdiği ve çigi filmlerini izlediği ıspanak kahramanı temel resi ile yepyeni ve eğlenceli bir macera sizleri bekliyor bu oyunda yapmanız gereken engelleri aşıp yarış sonuna ulaşmak.

Süper motorcu Süper motorcu NEW GAME sonra motorun hangi tuşlarla çalıştığı ve ne tür hareketler yapabildiğini gösteren panel gelecektir. İnceleme işlemi yaptıktan sonra PLAY butonuna tıklayınız. Oyun başladığında sizi izleyen seyircilere motoru sürerken çeşitli artistlik hareketler yapıp onları çoşturursanız iyi puan alırsınız. Bölüm sonuna kadar düşmeden ilerlemeye çalışınız. Motoru kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını ve geri-ileri yapmak için Space(boşluk) tuşunu kullanınız.

Süngerbob ATV motoru Süngerbob ATV motoru Sevimli kahraman Süngerbob atv motoruyla gezintiye çıkıyor. Gezintisinde karşısına çıkabilecek maceralara hazırlıklı olmalı ve sürüşüne dikkat etmeli. Yolda karşısına çıkan burger leri de toplayarak puan haznesine yüksek skorlar kayıt etmeli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna