Dağ Motoru

Dağ Motoru Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dağ Motoru ; Engelleri aşarak, engelleri aştıktan sonra oyun içerisinde bulunan elmasları toplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bazı engeller çıkmaktadır. Bu engelleri geçerken oyun içerisinde dengeniz bozulduğundan dolayı klavyenizin yukarı ve aşağı yön tuşları ile oyun içerisindeki dengenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin enter tuşuna basarak motoru ters yöne çevirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dağ Motoru Oyunu 1642 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Motor Oyunları

Dağ Motoru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motoru Zombi Motoru Size verilen motor ile zombilerin ele geçirdiği bir yere gidiyorsunuz. Zombileri atlatarak engellerin tümünü aşmaya çalışıyorsunuz. Bunun için hızlı ve dikkatlı olmaya çalışıyorsunuz.

Yarış Motorları Dağ Yolunda Yarış Motorları Dağ Yolunda Yeşilliklerle dolu dağlar arasındaki yağ gibi asfalt üzerinde hazırlanmış parkurlarda yarış motorunuz ile eşsiz bir yarış içerisinde olacaksınız. Bölümler halinde tasarlanan oyunda yapmanız gereken birinci olmaya çalışarak bütün görevleri tamamlamak olacak. Yön tuşları ile motoru sürebilir boşluk tuşu ile de NOS yani nitro kullanarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Tehlikeli bir uçuş oyunu ile uçak kontrol etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu anlayacaksın, bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyun yüklenince, play butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.Oyunu fare ile oynayın..

Uludağda Öpüşme Uludağda Öpüşme Yanınızdan geçen insanların sizi öpüşürken görmemesi gerekiyor. ona göre zamanlama yapmanızı gerekiyor.

Uludağ Otel İşletmesi Uludağ Otel İşletmesi Kış turizminin başkentlerinden bir tanesi olan Uludağ da kayak yapmanın keyfi kelimelerle anlatılmayacak kadar eğlenceli ve güzeldir. Kışın soğuk ve karlı havasının doğaya en güzel yansıyan yerlerinden bir tanesi olan Uludağ Bursa nın vazgeçilmeyen tatil beldesidir.Özellikle kış ayında turistlerin ilgi odağı olan Uludağ her yıl binlerce misafirini ağırlarken onlara en güzel imkanları sağlamak için büyük tesislere ihtiyaç duymaktadır. Misafir kitlesini ünlü simalarında oluşturduğu Uludağ da kayak yaparken onlarca tanıdık simaya rastlayabilirsiniz. Soğuk dağ ortamını eğlenceye dönüştüren otel aktiviteleri organizasyon sahiplerini büyük sorumluluklar yüklemektedir. Eklediğimiz oyunda bungalov evlerden oluşan bir oteli işleteceksiniz ve yapmanız gereken bu konuda misafirlerinize eksiksiz olarak hizmet ederek ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek olacak. Mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Temel Reis Motoru Temel Reis Motoru Tüm çocukların çok sevdiği ve çigi filmlerini izlediği ıspanak kahramanı temel resi ile yepyeni ve eğlenceli bir macera sizleri bekliyor bu oyunda yapmanız gereken engelleri aşıp yarış sonuna ulaşmak.

Süngerbob ATV motoru Süngerbob ATV motoru Sevimli kahraman Süngerbob atv motoruyla gezintiye çıkıyor. Gezintisinde karşısına çıkabilecek maceralara hazırlıklı olmalı ve sürüşüne dikkat etmeli. Yolda karşısına çıkan burger leri de toplayarak puan haznesine yüksek skorlar kayıt etmeli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sirk Motoru Sirk Motoru Sirk içerisinde motor gösterisi sergilemeniz gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde sirk gösterinizi klavyenizin yön tuşlarını kullanarak gösterebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oyunda ilerlerken karşınıza pek çok engel çıkmakmaktadır ve bu engellere takılıp düşmeden engeller ile sirkte bazı hareketler yaparak gösterinizi güzelleştirmeniz gerekmektedir.

Pokemon Dağ Motoru Pokemon Dağ Motoru Pokemon dağ motoru ile engebeli yollarda ter döküyor. Yol üzerindeki sayısız engelleri aşarak hedef noktaya ulaşması zorlu dakikalar alabilir. Motora zarar vermeden Pokemon u en kısa süre içerisinde Finish e ulaştırmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.