Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme ; İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Oyunu 17945 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -14 Matematik Oyunları

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Dora ile Bölme İşlemi Dora ile Bölme İşlemi Yapmanız gereken doranın puzzle parçalarını ortaya çıkarırken bir yandan da matematik işlemlerini yapmak olacak.Kutucukların üzerinde yazan bölme işlemlerinin cevaplarını sağ taraftaki cevaplar arasından bulup , kutucuğun üzerine sürükleyeceksiniz. Cevabınız eğer doğru ise parça açılacak. Yanlış ise ne yazık ki kutu açılmaz.

Çarpma Bölme Çarpma Bölme Sağ üst köşede verilen işlemin sonucunun olduğu balona oku Boşluk (space) yardımı ile vurun, yön tuşları ile hareket edin.

Bölme işlemi Bölme işlemi Yandan işlemin sonucuna göre renk seçerek şekli boyuyorsunuz. Özellikle ilköğretim 1-2-8 öğrencileri için çok güzel bir eğitici oyun.