Matematik

Matematik Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Matematik ; Özellikle ilköğretim öğrencilerimizin eğlenerek öğrenebileceği eğitici oyunlardan en güzeli toplama, çıkarma, çarpma, bölme, matematik oyunu hesaplamaları doğru bildiğinizde bölüm atlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Matematik Oyunu 11451 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 49 Eğitici Oyunlar Matematik Oyunları

Matematik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Matematik Soruları Matematik Soruları Oyun Yüklendikten Sonra ''CLICK TO PLAY'' Yazısına Tıklıyoruz. Amaç: Subraction karşısında yazan işlemi tamamlamak için ? yerine gelecek olan sayıların toplamına tıklayarak ulaşmaya çalışın.

Matematik Öğreniyorum Matematik Öğreniyorum Oyun yüklendikten sonra derse başla butonuna tıklayınız. Çocuklar için çok faydalı birşey.

Matematik Ödülü Matematik Ödülü Ağacın üst kısmında verilen toplama işleminin sonucuna göre meyveyi toplayacaksınız.

Matematik Dünyası Matematik Dünyası Matematik dünyası olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda matematikteki 4 işlemleri seviyenizi seçerek pratik yapabilirsiniz. Oyunda toplama, çıkarma, çarpma ve bölme üzere 4 kategori bulunmakta. Sevdiğiniz işlemler bölümünü seçerek oyuna girebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Matematik Dersi Matematik Dersi START Tuşuna basıyorsunuz Soruların cevaplarını TOTAL yazan yere yaz. ve TOTAL 'e bas.

Matematik Matematik Özellikle ilköğretim öğrencilerimizin eğlenerek öğrenebileceği eğitici oyunlardan en güzeli toplama, çıkarma, çarpma, bölme, matematik oyunu hesaplamaları doğru bildiğinizde bölüm atlayacak.

Ben 10 ile Eğlenceli Matematik Ben 10 ile Eğlenceli Matematik Sevimli kahraman Ben ile Matematik işlemleri yapmak sizin için hem eğlenceli hem de matematik adına bir pratik olacak. Oyunda verilen işlemlerin sonucunu ekrandaki seçeneklerden tıklayarak kademe atlamaya çalışmalıyız.Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Aslan Max Matematik Dünyası Aslan Max Matematik Dünyası Aslan Max siz severleri için Matematik Dünyasının gizemli problemlerine el atmış durumda. Verilen problemlere gereken süre içerisinde doğru yanıtları vererek matematik dünyanızı keşfedebilirsiniz. Sevimli Aslan Max da eğlenceli problemleri çözerken bilgi ve tecrubeleriyle size yardım etmekte. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Algida Max ile Matematik Algida Max ile Matematik Algida max ile çocuklar için toplama çıkarma oyunu. Özellikle ilköğretim 1.ve 2.sınıflar için eğlenceli eğitici bir oyun.