Çıkarma işlemi

Çıkarma işlemi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çıkarma işlemi ; Size sorulan sorulara doğru cevap verir seniz ödülünüz sukubidu ama doğru cevap veremezseniz vampir adam sizi korkutur:)

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çıkarma işlemi Oyunu 5452 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 38 Matematik Oyunları

Çıkarma işlemi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Scooby Doo Çıkarma İşlemi Scooby Doo Çıkarma İşlemi Size sorulan çıkarma işlemlerinden 10 bölümden oluşan oyunumuzda işlemlerin sonuçlarını bilmeye çalışacaksınız. Doğru cevaplarda kahramanlarımızı göreceksiniz. Yanlış cevaplarınızda karşınıza vampirler çıkacak. Oyunu mouse ile oynayacaksınız.

Gangster Çıkarması Gangster Çıkarması Gangster çıkarması adlı oyunda sokakların korkulan yüzleri silahlı çeteler görevi gereği pusuya yatmış nişancıyı yok etmek için çaba sarf ediyorlar. Savunmakta olduğunuz nişancıyı gelen silahlı teroristlere karşı hatasız bir şekilde savunmalısınız. Mouse ile nişan alıp ateş açabilir, 1 2 3 4 tuşlarıyla silah değişimi yapabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dora ile Bölme İşlemi Dora ile Bölme İşlemi Yapmanız gereken doranın puzzle parçalarını ortaya çıkarırken bir yandan da matematik işlemlerini yapmak olacak.Kutucukların üzerinde yazan bölme işlemlerinin cevaplarını sağ taraftaki cevaplar arasından bulup , kutucuğun üzerine sürükleyeceksiniz. Cevabınız eğer doğru ise parça açılacak. Yanlış ise ne yazık ki kutu açılmaz.

Çıkarma işlemi Çıkarma işlemi Size sorulan sorulara doğru cevap verir seniz ödülünüz sukubidu ama doğru cevap veremezseniz vampir adam sizi korkutur:)

Çarpma işlemi Çarpma işlemi Doğru sonucu bulabilirseniz balığı tutarsınız.

Bölme işlemi Bölme işlemi Yandan işlemin sonucuna göre renk seçerek şekli boyuyorsunuz. Özellikle ilköğretim 1-2-8 öğrencileri için çok güzel bir eğitici oyun.