Çarpma işlemi

Çarpma işlemi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çarpma işlemi ; Doğru sonucu bulabilirseniz balığı tutarsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çarpma işlemi Oyunu 7829 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 15 Matematik Oyunları

Çarpma işlemi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Scooby Doo Çıkarma İşlemi Scooby Doo Çıkarma İşlemi Size sorulan çıkarma işlemlerinden 10 bölümden oluşan oyunumuzda işlemlerin sonuçlarını bilmeye çalışacaksınız. Doğru cevaplarda kahramanlarımızı göreceksiniz. Yanlış cevaplarınızda karşınıza vampirler çıkacak. Oyunu mouse ile oynayacaksınız.

Dora ile Bölme İşlemi Dora ile Bölme İşlemi Yapmanız gereken doranın puzzle parçalarını ortaya çıkarırken bir yandan da matematik işlemlerini yapmak olacak.Kutucukların üzerinde yazan bölme işlemlerinin cevaplarını sağ taraftaki cevaplar arasından bulup , kutucuğun üzerine sürükleyeceksiniz. Cevabınız eğer doğru ise parça açılacak. Yanlış ise ne yazık ki kutu açılmaz.

Çıkarma işlemi Çıkarma işlemi Size sorulan sorulara doğru cevap verir seniz ödülünüz sukubidu ama doğru cevap veremezseniz vampir adam sizi korkutur:)

Çarpma işlemi Çarpma işlemi Doğru sonucu bulabilirseniz balığı tutarsınız.

Çarpma Bölme Çarpma Bölme Sağ üst köşede verilen işlemin sonucunun olduğu balona oku Boşluk (space) yardımı ile vurun, yön tuşları ile hareket edin.

Bölme işlemi Bölme işlemi Yandan işlemin sonucuna göre renk seçerek şekli boyuyorsunuz. Özellikle ilköğretim 1-2-8 öğrencileri için çok güzel bir eğitici oyun.

Araba Çarpma Testi Araba Çarpma Testi Neredeyse bütün araba markalarının yeni araçlarını piyasa sürmeden önce araçların güvenlik önlemlerini geliştirmek için uyguladıkları güvenlik testleri firmalar için maliyetli olsa da testler sonucunda ortaya çıkardıkları başarılar ile markanın güvenilirlik derecesini yükselterek fiyat artışına gidebilmektedirler. Bir aracın en önemli özelliklerinden bir tanesidir güvenli olması ve sürücüye o güveni hissettiriyor olması. Bir çok araç sahibinin arabalarını alırken en çok dikkat ettikleri özelliklerin başındadır. Ve bu konuda en öne çıkan firmalardan bir tanesi Volvo ve Mercedes olarak bilinmektedir. Bu testler yapılırken araç içerisinde emniyet kemeri takılı olarak koltuğa oturtturulan test mankenleri üzerlerindeki onlarca sensör sayesinde kaza esnasında hangi noktalardan hasar aldıklarrının anlaşılmasına yardım etmektedir. Eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken yolun başından engele kadar en yüksek hıza ulaşarak engele çarptıktan sonra deney mankeninin en uzak noktaya fırlamasını sağlamalısınız. Boşluk tuşu ile araca vites attırabilir yine boşluk tuşu ile çarpmadan sonraki savrulmanın yönünü ayarlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.