Bölme işlemi

Bölme işlemi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bölme işlemi ; Yandan işlemin sonucuna göre renk seçerek şekli boyuyorsunuz. Özellikle ilköğretim 1-2-8 öğrencileri için çok güzel bir eğitici oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bölme işlemi Oyunu 7708 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 Matematik Oyunları

Bölme işlemi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Scooby Doo Çıkarma İşlemi Scooby Doo Çıkarma İşlemi Size sorulan çıkarma işlemlerinden 10 bölümden oluşan oyunumuzda işlemlerin sonuçlarını bilmeye çalışacaksınız. Doğru cevaplarda kahramanlarımızı göreceksiniz. Yanlış cevaplarınızda karşınıza vampirler çıkacak. Oyunu mouse ile oynayacaksınız.

Dora ile Bölme İşlemi Dora ile Bölme İşlemi Yapmanız gereken doranın puzzle parçalarını ortaya çıkarırken bir yandan da matematik işlemlerini yapmak olacak.Kutucukların üzerinde yazan bölme işlemlerinin cevaplarını sağ taraftaki cevaplar arasından bulup , kutucuğun üzerine sürükleyeceksiniz. Cevabınız eğer doğru ise parça açılacak. Yanlış ise ne yazık ki kutu açılmaz.

Çıkarma işlemi Çıkarma işlemi Size sorulan sorulara doğru cevap verir seniz ödülünüz sukubidu ama doğru cevap veremezseniz vampir adam sizi korkutur:)

Çarpma işlemi Çarpma işlemi Doğru sonucu bulabilirseniz balığı tutarsınız.

Çarpma Bölme Çarpma Bölme Sağ üst köşede verilen işlemin sonucunun olduğu balona oku Boşluk (space) yardımı ile vurun, yön tuşları ile hareket edin.

Bölme işlemi Bölme işlemi Yandan işlemin sonucuna göre renk seçerek şekli boyuyorsunuz. Özellikle ilköğretim 1-2-8 öğrencileri için çok güzel bir eğitici oyun.