Süper Mario Traktörü

Süper Mario Traktörü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Süper Mario Traktörü ; Oyuna başladıktan sonra alt menüde hangi tuşlarla hareket edeceğiniz size gösteriliyor. Oyunda traktörün kasasını arabanıza bağlayarak zorlu ve engebeli yollarda ilerlemeye başlamalısınız. Hızlı olmalısınız. Tüm engelleri aşıp kasadaki kamyonları yerine ulaştırmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Mario Traktörü Oyunu 3294 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Mario Oyunları

Süper Mario Traktörü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Süpermen Süpermen Her zamanki gibi metropolisi hain seytan Lex Luther in yarattigi facialardan kurtarmak, gokdelenin uzerinden dusen ufak parlari vurarak yok edin, tepeden dusen buyuk arcalari alttan tutup yukari oka surekli basip cekerek dusemelerini durdurmaya calisin.

SüperMaymun Balon Patlatma SüperMaymun Balon Patlatma Süperman den esinlenen maymun kahramanınız sizler için eklediğimiz bu oyunda uçarak hareket etmekte olan balonları patlatmak için çaba sarfediyor. Oyundaki amacınız elinizden gelen en hızlı şekilde en fazla balonu patlatarak yüksek puanlara ulaşmayı sağlamak. Mouse ile kahramanınızı yönlendirebilir balonları hızlıca patlatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Superman Görevde Superman Görevde Göbekli kahramanımız süperman yine dünyayı gelen tehlikelerden koruma peşinde. Bunun için yön tuşları ve space tuşunu kullanarak kahramını yönlendirmeniz yeterli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Süpercan Süpercan Oyunumuz ekranlarınıza geldiğinde parçaları değiştirerek resimi tamamlamaya çalışacaksınız.Resmin nasıl olduğunu tahmin edemiyor musunuz? O halde size ipucu, yukarıdaki ? sembolune tıklayarak resmi görebilirsiniz.