Okçu Mario

Okçu Mario Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Okçu Mario ; Süper Mario bu seferde balon peşinde. Aldığı ok ile karşısına çıkan balonları mause ile hedef alarak okları fırlatmalısınız. Okunuzun yönünü ve yapacağı hızı mauseden ayarlamanız mümkün. En çok balonu vurarak skorunuzu yükseltin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okçu Mario Oyunu 1958 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Mario Oyunları

Okçu Mario Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Süper mario yıldız peşinde 3 Süper mario yıldız peşinde 3 Start Game yazan yere tıklayın. Ardından select başlığı altındaki bölümlerden kilitsiz olanı seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Mario'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan kaplumbağaları, mantarları ezip, bulutu gördünüzmü dokunmadan kaçıp, çukurlara düşmemek için dikkatli atlayıp bölümü geçiniz ve yıldızları toplayınız.

Süper Mario Vın Turizm Süper Mario Vın Turizm Süper Mario ile traktör kasasına vagonları bağlayın ve Vın Turizm yola çıkın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Kar Topu Süper Mario Kar Topu Süper Marioda soğuk havadan nasibini almış anlaşılan...Bu sefer elinde kar silahıyla prensesini kurtarmaya çalışıyor. Yapmanız gereken canvarları kar topuna çevirip yuvarlamak ve onları yok etmek olacak. İyi eğlenceler.