Mario Yıldız Avı

Mario Yıldız Avı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mario Yıldız Avı ; Efsane kahraman Mario ile yıldız kovalayıp puan kazanıp,seviye atlayacağız. Takıl peşimize hadi, zevkli olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mario Yıldız Avı Oyunu 6965 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 34 Mario Oyunları

Mario Yıldız Avı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Avı Pusu Zombi Avı Pusu Sanal dünyanın korkulu karakterlerinden olan zombiler eklediğimiz oyunda size zorlu dakikalar yaşatacak. Walking Dead isimli amerikan dizisinden de görmüş olacağınız bu karakterler engel dinlemeden üzerinize doğru yürüyecekler. Yapmanız gereken elinizdeki silah ile üzerinize gelmekte olan zombilere ateş açmak olacak. Mouse ile nişan alabilirsiniz. Q ile silah değiştirebilir R ile şarjör yenileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zombi Avı Zombi Avı Play linki ile mezarlıkta oyuna başlayın. Mezardan kalkan zombiler sizin üstünüze yürümeye başlayacak. Amaç onları öldürüp kendinizden uzak tutmak yoksa omuriliğinizi alıp götürürler :) Adamınız olduğu yerde sabit durur ve nişan alacağınız yeri mouseunuzla belirlersiniz, tıklayarak ateş ederiniz. Zombileri kafalarından vurursanız daha kolay öldürürsünüz. Merminiz bittiğinde şarjör değiştirmek için herhangi bir yere tıklamanız yeterli.

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yıldız Gemisi Yıldız Gemisi Güzel bir saldırı ve savaş oyunu yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basarak oyuna başlayın, mouse ve sol tıklama ile eminizi yönlendirip ateş ederek düşman filosunu yok etmeye çalışın verilen bonus cephaneleri kullanarak ateş gücünüzü arttırın.

Yıldız Arabası Yıldız Arabası START yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından yön tuşlarını kontrol ediyorsunuz. Arabayı sol veya sağ yapmak için sol-sağ yön tuşları yukarı aşağı yapmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunu oynarken tekrar başlaması için "R" tuşuna oyundan çıkmak için ise Q tuşuna tıklayabilirsiniz. İncelemeler bittikten sonra Race Now yazan yere tıklayarak araba yola çıkmaya hazırdır. Oyundaki altınları toplayarak puanınızı yükseltip yüksek rampalardan hızlıca geçiniz ki yüksekteki altınlarıda toplayabileseniz.

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Winx Yıldızları Bul Winx Yıldızları Bul Winx kızları çok beceriye sahip bir kız. Winx ile yıldızları buluyoruz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna