Mario Street Fighter

Mario Street Fighter Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mario Street Fighter ; Mario dede gençlik günlerine dönerek sokak dövüşü yapmaya kalkışır. Yaşı her ne kadar fazlaca olsa da sokak dövüşü yapmak için fazlasıyla güce sahiptir. Sizde Mario ya gereken yönlendirmeleri yaparak dövüşleri kazanmasını sağlamalısınız. 2 kişilik oynayarak daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mario Street Fighter Oyunu 1818 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Mario Oyunları

Mario Street Fighter Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Süper mario yıldız peşinde 3 Süper mario yıldız peşinde 3 Start Game yazan yere tıklayın. Ardından select başlığı altındaki bölümlerden kilitsiz olanı seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Mario'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan kaplumbağaları, mantarları ezip, bulutu gördünüzmü dokunmadan kaçıp, çukurlara düşmemek için dikkatli atlayıp bölümü geçiniz ve yıldızları toplayınız.

Süper Mario Vın Turizm Süper Mario Vın Turizm Süper Mario ile traktör kasasına vagonları bağlayın ve Vın Turizm yola çıkın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Kar Topu Süper Mario Kar Topu Süper Marioda soğuk havadan nasibini almış anlaşılan...Bu sefer elinde kar silahıyla prensesini kurtarmaya çalışıyor. Yapmanız gereken canvarları kar topuna çevirip yuvarlamak ve onları yok etmek olacak. İyi eğlenceler.