Kedi Kız

Kedi Kız Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kedi Kız ; Kedi kadın oyununa başlamak için ilk önce PLAY butonuna tıklıyoruz, oyun içinde açılan küçük sayfayı Close yazan yere tıklayarak kapatıyoruz. Daha sonra Next Level yazan yere tıklayıp oyuna başlıyoruz. Oyunda amacımız rakibimizden önce kupaları almaktır. Rakibimiz ya da biz rakibimizi pençe atarak durdurabiliyoruz. Kim daha çok kupa alırsa bölümü o kazanıyor.Kedi kadını kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyoruz ve zıplamak için Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz. Tırmanırken yukarı yön tuşuna basıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kedi Kız Oyunu 2221 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Macera Oyunları

Kedi Kız Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzme Havuzunda Kızları Avla Yüzme Havuzunda Kızları Avla Kızları balık gibi tutmanız gerekiyor. Zaman ve hız çok önemli. unutmamanız gereken bir diğer olay fazla hızlı olursanız kızlar oltadan kaçabilir. Oyunu space - oltayo atar yön tuşları ile oltayı çekersiniz

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Winx Kızları Bul Winx Kızları Bul Winx kızların benzerlerini bul.

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Veteriner Kız Veteriner Kız Oyunda hayvancıklar hastalanır o yüzden bakımları geldi. Bu hayvancıklara gerekli bakım ve kontrolleri yapmak üzere tatlı ve sevimli kız harekete geçer.

üniversiteli kıza makyaj üniversiteli kıza makyaj Üniversiteli kızımızı en güzel manken yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden onu en güzel şekilde makyajını yapmanız gerekiyor.

Tostçu Kız Tostçu Kız Gelen müşteriye siparişini en kısa zamanda hazırlayıp vermelisin. İçeceği tepside götürdüğünde vermek için içeceğe tıklamalısın. Üstdeki mavi düğmeye tıklayarak oyuna giriş yapınız.

Tenisçi Kız Giydir Tenisçi Kız Giydir Güzel Tenisçi'mizi En Guzel Şekilde Giydirin.

Temizlikçi Kız Temizlikçi Kız Her yer dağınıklık ve çöp içinde sizin göreviniz ise her şeyi doğru yerleştirmek çöpleri çöpe atmak havuzu temizlemek ve daha bir çok iş iyapmak zorundayız.