Hobo Firarda

Hobo Firarda Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Hobo Firarda ; Oyun yüklendikden sonra PLAY butonuna basın. klavyenizdeki yön tuşları ve A, S, D tuşları ile değişik saldırı metodları yapabilirsiniz. Oyunda aşamalar geçtikçe Hobo'nun yeni özelliklerini keşif edeceksiniz. Oyuna şimdi girmek için Play ve Easy yazan yerlere tıklayıp maceraya başlayabilirsiniz. Oyunun introsunu izleyiniz ve bitmesi için sağ alt köşedeki SKIP yazısına tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hobo Firarda Oyunu 4223 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 Macera Oyunları

Hobo Firarda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

inek Firarda inek Firarda Sevimli inek ahırdan kaçıyor ne köpeğe nede bekçiye yakalanmadan onun yön tuşları ile kaçmasına yardım ediyorsunuz bol şanslar.

Hobo Firarda Hobo Firarda Oyun yüklendikden sonra PLAY butonuna basın. klavyenizdeki yön tuşları ve A, S, D tuşları ile değişik saldırı metodları yapabilirsiniz. Oyunda aşamalar geçtikçe Hobo'nun yeni özelliklerini keşif edeceksiniz. Oyuna şimdi girmek için Play ve Easy yazan yerlere tıklayıp maceraya başlayabilirsiniz. Oyunun introsunu izleyiniz ve bitmesi için sağ alt köşedeki SKIP yazısına tıklayınız.

Hobo Hobo Oyun yüklendikden sonra PLAY yazısına tıklıyoruz. Ardından gelen sayfada tekrar PLAY dedikten sonra oyunun zorluk derecesini seçip örn. easy SKIP yazısına tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Oyunu yön tuşları ve S D tuşları ile oynuyoruz. Oyjnu biraz kurcalarsanız değişik hareketler yapabilirsiniz.