Çatlak Planör

Çatlak Planör Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çatlak Planör ; Planörle gezintiye çıkan kahramanımız zorlu hava şartlarıyla karşılaşır. Zorluklarla karaya inmeye çalışırken uçağının altığı hasarla bu durum daha da zorlaşır. Gerekeni yapabilmesi için sizinde yardımlarınızı bekliyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çatlak Planör Oyunu 935 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Macera Oyunları

Çatlak Planör Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Planör Star Planör Star Oyun'da planör okulunda nasıl akrobatik hareketler yapılır öğrenmek istermisin? Yön Tuşları ile Planör'e yön verin ve yıldız'ları toplayın.

Eğlenceli Planör Eğlenceli Planör Küçük ve eğlenceli bir uçak türü olan planör ile dünyanın bilindik tatil mekanlarında zevkli bir uçuşlar yapmaya ne dersiniz. Etaplar halinde oluşturulmuş bu oyunda planörünüzle etaplardaki yıldızları eksiksiz olarak toplayarak oyunu tamamlamaya çalışmalısınız. Sağ ve Sol tuşları ile planöre yön verebilir boşluk tuşu ile hızlandırabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çatlak Şovalye Çatlak Şovalye Oyunda kalenize saldıran yılanlar, iblisler ve yırtıcı kuşları etkisiz hale getirmeniz gerekli. Bunun için oyun başında silahı seçin ve ilgili mermileri satın alın. Şayet aşamayı geçerseniz para puan kazanacaksınız ve yine mühimmat alabileceksiniz. Unutmayın doğru silah ve mermiler ile oyunu kazanabilirsiniz.

Çatlak Şehir Çatlak Şehir Çatlak şehirde üzerinize gelen hedef tahtalarını vurun.

Çatlak Planör Çatlak Planör Planörle gezintiye çıkan kahramanımız zorlu hava şartlarıyla karşılaşır. Zorluklarla karaya inmeye çalışırken uçağının altığı hasarla bu durum daha da zorlaşır. Gerekeni yapabilmesi için sizinde yardımlarınızı bekliyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çatlak Kuaför Çatlak Kuaför 2 resim arasındaki 6 farkı bulun.Fare yi kullanın.