Ateş ve Su Macerada

Ateş ve Su Macerada Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ateş ve Su Macerada ; Ateş çocuğu Yön Okları ile hareket ettirebilirsiniz ve su çocuğu ise W-A-S-D tuşları ile kontrol edebilirsiniz. İkisinide aynı anda harekette ettirebilme şansınız vardır. Kimi kapalı kapıları geçebilmek için birinin bir basamakta kalıp diyerinin açılan kapıdan geçrtikten sonraki basamağa basıp arkadaşını beklemesi gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ateş ve Su Macerada Oyunu 5224 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 31 Macera Oyunları

Ateş ve Su Macerada Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Ateş Çemberi Zorlu Ateş Çemberi Her zaman siz oyun severlerimize eğlenceli dakikalar yaşatmak için en kaliteli oyunları seçmekteyiz. Aksiyon oyunlarında yemek oyunlarına kadar her tür kategoride oyun eklemeye çalıştığımız sitemizde sizleri bu defe nişan oyunları kategorisinde eklediğimiz zorlu ateş çemberi isimli oyun ile buluşturmaktayız. Zorlu bir alanda kendinizi düşman askerine karşı savunurken sınırlı sayıda mermiye sahip olacaksınız. O yüzdendir ki atışlarınızı boşa sarf etmemelisiniz.En hatasız nişanı alarak düşmanlarınızı tek atışta yerle bir edin. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zombi Avı Pusu Zombi Avı Pusu Sanal dünyanın korkulu karakterlerinden olan zombiler eklediğimiz oyunda size zorlu dakikalar yaşatacak. Walking Dead isimli amerikan dizisinden de görmüş olacağınız bu karakterler engel dinlemeden üzerinize doğru yürüyecekler. Yapmanız gereken elinizdeki silah ile üzerinize gelmekte olan zombilere ateş açmak olacak. Mouse ile nişan alabilirsiniz. Q ile silah değiştirebilir R ile şarjör yenileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zirve Kayak Zirve Kayak Dağın zirvesinde kayak yapan iki kardeşe katılmak ister misin? Oyuna başlamadan önce seçeceğin karakterle dağın zirvesinden aşağıya doğru kayabilirsin. Bu sırada yoluna çıkan engellere dikkat etmelisin.Yön tuşu ile oynayın.

Yüz Bakımı ve Kaş Alma Yüz Bakımı ve Kaş Alma Modacı kızımız Jessy kendine bakım için kuaföre gitmektedir. Akşam gidecek olduğu fashion show için orijnal ötesi makyaj yapmak zorundadır. Bunun için ise kendini usta ellere teslim etmelidir. Zor bir seçimin ardından geldiği kuaför de yüz bakımı ve kaş almak için yaklaşık 2 saatini ayırabilecektir. Artık yapılması gerekenler sizde. Jessy yi güzelleştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yük Otobüsü Yük Otobüsü Oyun'da aracın üstüne yerden eşyaları dolduracak paneli alıyorsunuz ve yolda ilerlerken üstünüzde göreceğiniz asılı eşyaların altına gelerek Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve eşyalar arabanızın yük kısmına doluyor.Aracın hareket için kontrolünü yön tuşlarıyla yapıyorsunuz. Yollar çok kasisli olduğu için yüklediğiniz eşyaların düşme olasılığı çok yüksektir. O yüzden biraz daha yavaş gitmelesiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklıyorsunuz ve Play dedikten sonra oyuna başlıyorsunuz.

Yönet Ve Fethet 2 Yönet Ve Fethet 2 PLAY yazan yere tıklayınız. Oyun tek veya iki kişilik oynanabilir. Tek oynayacaksanız singleplayer butonuna tıklamalısınız. Yeni bölüm oynamak için start new campaign'e tıklayıp kendi takımınız seçiniz. Oyun başladığında fetih edeceğiniz kaleden askerler üzerinize doğru gelmekte olacaktır.Bize gösterilen ok işaretini düşmanlarımızın geliş yönüne doğru klavyedeki yön tuşlarıyla sol üst köşedeki askerlerimizden istediğimizi seçerek boşluk(speace) tuşuna basarsak askerimiz yaratılmış olur ve karşı atağa geçer.Askerleri seçerken hangi silahı kullandığına dikkat ediniz.Okçulara uzaktaki adamları,yakın düşmanlarada kılınç kullanan askerleri verirseniz oyunu kazanmanız kolaylaşıcaktır.

Yolcu Otobüsü Yolcu Otobüsü Hava limanındaki yolcuları taşımak için yolcu otobüsünü Yön Okları ile kontrole derek size gösterilen terminale gidin ve yolcuları usta parkınızdan sonra alın. Daha sonra yolcuları uygun yee götürerek tekrar park yapın.

Yılbaşı Süsleri Yılbaşı Süsleri Oyun'da kardan adam yapın,Yılbaşı ağacını süsleyin yada Noel Babanın elbisesini yıldızlarla süsleyin. Mause ile objeyi çekin ve bırakın. Objeleri yerine yerleştirmeye çalışın.

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.