Macera Oyunları

1/2

Parisi Hapiste Parisi Hapiste Skandallar kraliçesi Paris Hilton'un hapishaneye düştüğü dönemlerde ilk aklına gelen şüpesiz ki oradan kaçmak olmuştur. Gelin ona yardım edelim ve polise yakalanmadan onu kurtaralım. Oyun yüklendikten sonra START diyerek oyuna başlıyoruz. Oyun klavye yön tuşları ile oynanıyor. Spacebar (boşluk) tuşu anahtarı alma ve kapıyı açmaya yarıyor.

Şerif Şerif Kasaba çok karışık suçlular kasabayı ele geçirmeye çalışıyor. Şerif kasabadaki suçluları haklamak için silahını alıyor ve bütün hepsini tek tek vuruyor dikkatli olması gerekiyor saklanarak ateş etmeli yoksa suçlular şerifi vurabilir can almayıda unutmayın.

Kokteyl Hırsızı Kokteyl Hırsızı İnsanlara yakalanmadan kokteyl yürütmeniz gerek. Dikkat edin yakalanmayın. Ok yön tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Kokteyl al.

Elma Toplama Elma Toplama Hayvanlardan kaç ve elmaları topla. Sol / sağ ok tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Zıplamak.

Bina Yıkımı Bina Yıkımı Dinamitleri nereye koyacağını iyi tespit ederek aynı anda patlatmalısın, bina tamamen yıkılırsa bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Zarlardan Kaçma Zarlardan Kaçma Oyun yüklendikden sonra PLAY butonuna basın. Amacınız zarlardan kaçarak vitamin haplarını toplamak. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken bazı haplar size aşırı derecede enerji vermektedir ve kendinizi kontrol etmekte güçlük çekmektesiniz. Oyun içerisinde bulunan ilaçları toplarken yukarıdan aşağıya düşen zarlardan kaçmalısınız. Yukarıdan düşen zarlar sizin üzerine düştüğü zaman ölüyorsunuz ve oyun sonlanıyor. Bu yüzden dolayı oyun içerisindeki zarlardan kaçarak ilaçları toplarak ek puanlar toplayarak oyun içerisinde uzun süre kalmalısınız.

Hapisden Kaç Hapisden Kaç START düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisindeki adamın hapisten kaçmasına yardımcı olmanız gerekmektedir. Adamı hapisten kaçırabilmek için mause yani farenizin yardımı ile adamı fırlatma açısını en iyi gidebilecek şekilde belirledikten sonra farenizin ile komutu vererek hapisaneden kaçmak isteyen adama yardımcı olmanız gerekmektedir.

Evini Koru Evini Koru Evinizi yangına veren adamlara karşı koyun. Yön tuşları ve a,d tuşları ile oynayın.

Kaç Gonzales Kaç Gonzales Sınırdan kaçarken polisler peşinize takılıyor bisikletinizle onlardan kaçmaya çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayabilirsiniz. Kayalara çarptıgınızda uçuyorsunuz bunu iyi değerlendirin.

Paragöz Paragöz Yola düşen paraları arabalardan ve polisten kaçarak toplamaya çalışıyor.

Korsan Yarışı Korsan Yarışı Oyunda korsan geminizle diğer gemilerden önce hazinenin yanına gitmek zorundasınız. Diğer gemilere ateş de edebilirsiniz. Sağ-Sol tuşlar ile kayığı ilerletmeye çalış ve diğer kayıklara boşluk tuşu ile ateş edin.

Bar Koruması Bar Koruması Oyuncumuz yeni açtığı barı temizlerken fanatik alkoliklerin saldırısına uğrar. Adama yardım etmelisin. Barın üzerine çıkan adamı kontrol ederek üzerine gelen alkolikleri etkisiz hale getirmelisin. Sağ alt köşede bulunan silahları kullanarak onları bardan uzak tutabilirsin.

Alev Dragon Alev Dragon Engelleri aşmalı size zarar vermeye çalışan canavarları aleviyle yakmalısınız.

Ertesi Gün Ertesi Gün Bir gün uyandınız ve sabah başınız müthiş ağrıyor. Kapalı bir mekandasınız ve bilmediğiniz bir evde kilitli kalmışsınız. Evden çıkmak için anahtar ve bu anahtara da ulaşmak için çeşitli malzemeleri bulmanız gerekli.Sizi gizemli ve kafa yorucu bir ortama sürükleyecek. Yeşil okları takip ederek malzemeleri bulun. Sağ yukarıda İ ( info ) butonu ile neler bulduğunuzu ve daha nelere gerek kaldığını görebilirsiniz.Oyunu fare ile oynayacaksınız.

Süper Normal Süper Normal JUGAR yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatıyoruz. Kahramanımızı yön tuşları ile hareket ettireceksiniz. Boşluk tuşunu kullanarak zıplatacaksınız. Karşınıza çıkan yaratıklardan uzak durun ve aynı zamanda yaratıkları öldürmek için üzerlerine çıkmanız yeterli olacaktır. Bölüm sonuna ulaştığınızda farklı bir bölümde maceraya devam edeceksiniz.

Kaykaycı Flapjack Kaykaycı Flapjack Flapjack ile kaykay sürmeye başlıyorsunuz. Cartoon Network oyunlarından bir tanesi. Kaykay ile en güzel hareketleri yapmaya özen gösterin.

Rugrats Kamp Macera Rugrats Kamp Macera Start yazısına tıklayın ve oynamak istediğiniz kahramanı seçin. Oyun başlayınca yön tuşlarıyla ilerleyin.

Askerler Kaçıyor Askerler Kaçıyor Asker bu sefer kaçıyor. Yukarıdan düşen bombalar kendileri için tehlike yaratan bu askerleri bombalardan korumanız gerekli.

Tsunamiden Kaç Tsunamiden Kaç Tsunamiden kaçış oyununda yön tuşlarını kullanarak arkanızdaki tsunaminin sizi yutmaması için mücadele etmelisiniz. Karşınıza çıkan engellere takılmamaya çalışmalısınız. Bunun yanı sıra yolda karşınıza çıkan motor, paket ve kaykayları kullanmaya çalışın.

Alice ve Nix Alice ve Nix Alice ve Nix zorlu bir maceraya atıldı.Onlara bu maceda yardım edin.Oyunun başında hangi karekterle oynamak istedığınizi seçin ve yön tuşları ile oynayın.Şekerleri toplayarak puan kazanın.

Buz ve Ateş Buz ve Ateş Oyunda karşınıza çıkacak elmasları alıp buz veya ateş adama dönüşerek karşınıza cıkabilecek engelleri aşmalısınız.

Kardeşler Mağarada Kardeşler Mağarada Kardeşler mağarada zorlu bir maceraya atıldılar onlara meyveleri toplamasında yardımcı olun.Yön tuşları ile oynayın..

Oyuncakçı Kubus Oyuncakçı Kubus Kubus oyuncak fabrikasında, makinaların arsında kaybolmuş oyuncakları topluyor.,Macera Oyunları,Yön tuşları ile Kubus u Yönlendir. Boşluk tuşu ile Zıpla. CTRL tuşu ile menivelalarını aktif et.

Giko Kutuplarda Giko Kutuplarda Giko kutuplarda yolculuğa çıktı.Ona bu macerasında yardımcı olun..

Çöp Adam ile Macera Çöp Adam ile Macera Çöp Adam boru hatlarında iş başında. Çöp Adam o kadar hassas ki çok dikkatli olmalısınız. Hemen ölebiliyor. Yumruklardan , dönen dişli çarklarından mutlaka uzak durmalısınız. Oyunumuzu şöyle oynayacaksınız. Kontrol tuşları ile ilerleyip space tuşu ile zıplayacaksınız.

Hamster Macerası Hamster Macerası PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra hamster ile bahçede solucanlara takılmadan ilerlemeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile ilerleyeceksiniz. Boşluk tuşu ile zıplayacaksınız.

Köpekbalığı Saldırısı Köpekbalığı Saldırısı PLAY GAME yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra denizdeki köpekbalığı sizsiniz ve yüzen insanları hayvanları CTRL B yiceksiniz..

Tehlikeli Tren Yolu Tehlikeli Tren Yolu PLAY THE GAME yazısına tıklayarak oyunu başlatabilirsiz.Oyunumuz 24 bölümden oluşuyor. 1. Bölüme tıklayarak ilk bölümden başlayalım .Trene binen çocukları inanılmaz bir tehlike bekliyor..Adacıkların arası uçurum size verilen köprüleri doğru ve dikkatli boşluklara koyacağız ki çocuklarımıza zarar gelmesin.

Survivor 2 Survivor 2 Oyuna giriş yaptıktan sonra yeşil otlukların olduğı bölgeleri kazarak içlerinin su ile dolmalarını sağlamalısınız. Daha sonra bu bölgeden su içmeye gelen kuzu ve martıların sütlerinden ve yumurtalarından faydalanarak yaşam mücadelesi vermelisiniz. Her bölümde kendiniz biraz daha geliştirmeye çalışmalısınız.

Bisiklet Macerasi Bisiklet Macerasi Start game yazısına tıklayarak oyuna başlayınız daha sonra bisiklet ile yolculuğa başlayın.

Süper B Süper B PLAY GAME yazısına tıklayacaksınız. Oyunumuzda süper B düşmanlara karşı savaşıyor olacak. Kahramanımızı yönlendirmek için yön tuşlarını kullanacaksınız.Düşmanlarınızı yok etmek için ise mouse (fare) kullanacaksınız.Oyun içerisinde 3 hakkınız olacak. Ağaçlardan , kayalardan uzak durunuz.

Banka Soyguncusu Sam Banka Soyguncusu Sam İnek ile aşağıdaki banka soyguncularını vurmaya çalışacaksınız..Aşağıda Sam de var Coyete de var.. Mause kullanarak onları en uzak noktaya fırlatıp paraları almalısınız. Fırlattığınız hırsızların ardından değişik yüzler hırsızlık yapmaya gelecek.

Uçuş Makinesi Uçuş Makinesi Ekranın sol alt kısmında bir derece bulunmaktadır ve bu derece oku uygun konuma geldikten sonra farenizin yardımı ile derecenin üzerine tıklayarak dereceyi durdurarak gökyüzü makinesinin havaya fırlatma ölçüsünü belirleyebilir ardından ikinci ok çıkınca ikinci ok ilede fırlatma ölçüsünü belirleyerek gökyüzü makinesini havaya fırlatarak en uzun süre boyunca havada kalmasını sağlayarak puan toplayabilirsiniz.

Para Toplayan Para Toplayan Para avcısı yeni bir para madeni bulmuş ve onları toplayacak. fakat tek başına bu işi yapamaz.

Hapis Hapis Hırsızlar hapishanesini kontrol et ve hapisten kaçmaya çalışanları yaklayarak tekrar hapse tık.Oyunu mauseyle oyna.

Deniz Altı Gemisi Deniz Altı Gemisi Yapmanız gereken yön tuşları yardımı sayesinde su altı gemisini kontrol ederek denizdeki paraları altınları kendiniz ile birlikte yüzeye çıkarmalısınız. Oksijen tüpü ve basınç göstergelerini dikkate alarak oyunda ilerlemeye çalışın.

1/2