Yemek Mikrobu

Yemek Mikrobu Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Yemek Mikrobu ; Start game basın. Yemeğin içine girmeye çalşan mikropları sağ ve sol yön tuşları ile yokedin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yemek Mikrobu Oyunu 1179 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Komik Oyunlar

Yemek Mikrobu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemekteyiz Masa Düzeni Yemekteyiz Masa Düzeni Televizyonların reyting yapan programlarından olan yemekteyiz programının tartışılan konularından olan masa düzeni bu oyunda sizin kendi düzeninizi oluşturabilmeniz için karşınızda. En güzel dekor şeklini sergileyerek misafirlerinizi masanın görüntüsüne hayran bırakmanız gerekiyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yemekteyiz Yemekteyiz Oyundaki amacınız birbirinden güzel börekleri hazırlamaktır. Mouseniz yardımıyla size gösterilen şekilde oynamaktır.

Yemek Tarifleri Yemek Tarifleri Yemek kitabındaki tarifleri yardımcınızla beraber sırayla yapmaya başlıyorsunuz. En sonunda yaptığınız yemek için puan alıcak ve diğer aşçıları geçmeye çalışacaksınız.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız

Yemek Mikrobu Yemek Mikrobu Start game basın. Yemeğin içine girmeye çalşan mikropları sağ ve sol yön tuşları ile yokedin.

Yemek Masası Yemek Masası Yemek masasını en güzel şekilde donatmalısınız. Size verilen masa, sandalye, masa örtüleri gibi bir çok nesneyi kullanarak güzel bir yemek ortamı oluşturmalısınız.

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın.

Yemek Aşkı Yemek Aşkı Sevgilinize yemek gidiyorsunuz.Ama bazı yemekler çok acı ,bazıları ise sevgilinizin size olan aşkını meydana çıkarıyor.Yemekleri tek tek yedirin.

Sünger Bob Yemek Topla Sünger Bob Yemek Topla Enter ve Start Coking yazan yere tıklayın. Oyunu yön tuşlarınla oynayabilirsiniz. Oyunda amacınız SüngerBob ile hamburger yapmaktır. Hamburger yapmak için yukarıdan düşen malzemeleri soldaki hazır hamburger malzemelerinin sırasıyla 3 kere hata yapmadan toplamasınız. Eper toplayamazsanız oyundan Quit diyerek çıkıp yeniden başlayabilirsiniz.