Sütçü inek

Sütçü inek Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sütçü inek ; Süt toplayıcısı inek havada asılı tüm sütleri toplamakla görevlendirilmiş space ile 4 ayak üstüne duruyor yön tuşları ile hareket ediyor iyi eylenceler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sütçü inek Oyunu 9155 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 23 Komik Oyunlar

Sütçü inek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vampir inek Vampir inek Oyun güneş doğmadan önce toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaktır. Vampir ineği ok tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz ve boşluk tuşu ile vuruş yapıyorsunuz. Sandık, saman, bal kabağı ve lastikleri parçalayarak içinden dökülen şekerleri toplayın. Şeker topladıkça soldaki şeker çılgınlığı göstergesi dolacaktır, şeker çılgınlığına ulaşırsanız vampir inek delirecek ve önüne geleni yıkmaya başlayacak :) daha da fazla şeker toplayabileceksiniz. Eğer beklerseniz vampir inek şekersizlikten delirmeye başlar :) eğer ineği delirtirseniz onu susturmak için boşluk tuşuna ard arda basarak onu sakinleştirmelisiniz :) Güneş doğmadan ineği şekerleyin.

Uçan inek Uçan inek Oyunda traktörler üzerinden uçarak rekor kırmaya doğru koşuyor. Ona bu atlayışında destek olmanız gerekli A ve S tuşları - Koşmak için, D tuşu - Zıplamak vede F tuşu - Geri çekilme için kullanılacaktır.

Sütçü inek Sütçü inek Süt toplayıcısı inek havada asılı tüm sütleri toplamakla görevlendirilmiş space ile 4 ayak üstüne duruyor yön tuşları ile hareket ediyor iyi eylenceler.

Sütçü Ben 10 Sütçü Ben 10 Süt taşıyan ben 10 a yardımcı olarak onun sütleri dökmeden taşımasını sağlamak. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Klavyedeki yön tuşları ile ilerlerken Shift butonu ile turbonuzu etkinleştirebilirsiniz.

Sivrisinek Avı Sivrisinek Avı Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın.

Sinekleri Avla Sinekleri Avla Bu güzel şirin garsonumuz restoranta girmiş olan sinekleri avlaması gerek. Her bir avladığınız sinek size puan olarak geri dönecektir.

Sinek Yakala Sinek Yakala Oyunumuz Çin Lokantasında geçiyor. Çorbamızın üstüne gelen sinekleri öldürmeye çalışıyoruz.

Sinek Kov Sinek Kov Mause ile çiçeklerin üzerine gelen böceklere nişan alıp tıklayarak ilaç püskürtün ve çiçekleri sineklerden koruyun.

Sinek Avı Sinek Avı Elinizdeki sineklik ile şekere gelen sinekleri öldürün.