Patronu Döv

Patronu Döv Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Patronu Döv ; Bir gıcık patron ve işverenle karşı karşıyasınız yine sakınmayın yuruk tekme ve sopalarınızı patronunuzdan indiri indiri verin yumrukları beyzbol sopalarını, tekmeleri boşaltın sinirlerinizi rahatlayın. Yükleme tamamlandıktan sonra patronunuzun ismini yazın VALIDER butonuna basın, oyun ekranının altındaki okları kullanarak cennetten çıkma bir dayak atın, elleriniz dert görmesin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Patronu Döv Oyunu 3024 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Komik Oyunlar

Patronu Döv Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Usame Bin Ladini Döv Usame Bin Ladini Döv Yandaki şekillere basarak dövün:)

Ünlüleri Döv Ünlüleri Döv Aralarında CIARA, BEYONCE KNOWLES, PARiS HiLTON, JENNiFER LOPEZ, LiNDSAY LOHAN, LiL KiM'in bulunduğu ünlülerle boks maçı yapmaya nedersiniz? Haydi kızlar gösterin gücünüzü.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sağ alttaki düğme butonuna basın Yön: W A S D ATAK: J L ZIPLAMA: K Bütün rakiplerini yenerek ilerle, her bölümün sonunda bölümün bossu geliyor onuda yenerek level atla. Yerdeki hak ve puanları J tuşuna basarak al.

Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri Atarilerin vazgeçilmez oyunlarından biri olan Street Fighter oyunu kimi zaman arkadaşlarımızla birlikte mücadele yaptığımız kimi zamansa bilgisayara karşı kıyasıya mücadele verdiğimiz eğlenceli bir oyundur. Sizler için eklediğimiz bu oyunda menü sayfasında oynamak istediğiniz oyun türünü seçerek eşsiz mücadeleye başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile adamınızı yönledirebilir ve 1 2 3 4 5 6 tuşları ile kahramanınızın hünerini sergileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Patronu Döv Patronu Döv Bir gıcık patron ve işverenle karşı karşıyasınız yine sakınmayın yuruk tekme ve sopalarınızı patronunuzdan indiri indiri verin yumrukları beyzbol sopalarını, tekmeleri boşaltın sinirlerinizi rahatlayın. Yükleme tamamlandıktan sonra patronunuzun ismini yazın VALIDER butonuna basın, oyun ekranının altındaki okları kullanarak cennetten çıkma bir dayak atın, elleriniz dert görmesin.

Parmak Dövüşü Parmak Dövüşü Oyunun başında parmak seçeceksiniz. Daha sonra seçtiğiniz bu parmakla dövüşmeye bgaşlayacaksınız. Oldukça eğlenceli bir oyun.

New York Sokak Dövüşü New York Sokak Dövüşü New York sokaklarında çeteler ile dövüşün. Yön tuşlarını kullanıyosunuz ve Z ateş etme X dövüş C ise sol üst tarafta gösterilen canınızın altındaki mavi renkteki şerit dolduğunda C tuşuna bastığınızda özel hareketinizi yapar ve düşmanları yok edersiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kungfu Dövüşü Kungfu Dövüşü Oyun'da yön tuşları ile haraket edip A ve S ile vurabilirsiniz.