Ofiste Tembellik 2

Ofiste Tembellik 2 Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ofiste Tembellik 2 ; Ofiste tembellik yaparken gezinen görevliye çaktırmamalısınız. Masue ile sağ tarafta bulunan kaytarma görevlerini tektek başarılı bir şekilde gezinen bayana yakalanmadan tamamlamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ofiste Tembellik 2 Oyunu 6886 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 84 Komik Oyunlar

Ofiste Tembellik 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yönet Ve Fethet 2 Yönet Ve Fethet 2 PLAY yazan yere tıklayınız. Oyun tek veya iki kişilik oynanabilir. Tek oynayacaksanız singleplayer butonuna tıklamalısınız. Yeni bölüm oynamak için start new campaign'e tıklayıp kendi takımınız seçiniz. Oyun başladığında fetih edeceğiniz kaleden askerler üzerinize doğru gelmekte olacaktır.Bize gösterilen ok işaretini düşmanlarımızın geliş yönüne doğru klavyedeki yön tuşlarıyla sol üst köşedeki askerlerimizden istediğimizi seçerek boşluk(speace) tuşuna basarsak askerimiz yaratılmış olur ve karşı atağa geçer.Askerleri seçerken hangi silahı kullandığına dikkat ediniz.Okçulara uzaktaki adamları,yakın düşmanlarada kılınç kullanan askerleri verirseniz oyunu kazanmanız kolaylaşıcaktır.

Yetisports  2 Yetisports 2 Yetisports serisinin ikinci bölümü olan bu oyunda kutup ayısının eline aldığı kartopu ile yunusun üzerinden atlayan pengueni vurmalısınız. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Survivor 2 Survivor 2 Oyuna giriş yaptıktan sonra yeşil otlukların olduğı bölgeleri kazarak içlerinin su ile dolmalarını sağlamalısınız. Daha sonra bu bölgeden su içmeye gelen kuzu ve martıların sütlerinden ve yumurtalarından faydalanarak yaşam mücadelesi vermelisiniz. Her bölümde kendiniz biraz daha geliştirmeye çalışmalısınız.

Street Fighter 2 Street Fighter 2 Küçük bir mevzu uğruna kavgaya tutuşan sokaktaki gençlerden birisi sizin kahramanınız.Kahramanınızın üstün güçlerini kullanmasını sağlayarak rakibini bozguna uğratmasını sağlamalısınız. Street Fighter ı anımsatan bu oyunda sokak dövüşçüleri de eşsiz hareketlere sahip. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

SmackDown 2 SmackDown 2 Smack Down oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayın.Ardından 3 değişik kahraman ekranlarınıza gelecek birini seçin ve dövüşe başlayın. Oyunumuzu yön tuşları ve A, S, D tuşları ile oynayacaksınız. Rakibinizi yenmek sizin en temel göreviniz. İyi Eğlenceler.

Sim Taksi 2 Sim Taksi 2 Oyunda amacınız taksi müşterilerini en kısa sürede ve taksiye zarar vermeden istedikleri yere götürmek.

Ofisteteki Hınzır Kız Ofisteteki Hınzır Kız Ofiste Kaytar Ofiste çalışan kız canı sıkıldığı için işten biraz kaytarıp makyaj yapıyor msn konuşması yapıyor çeşitli şeylerle uğraşıyor ve bu sırada ofisdeki müdüreye yakalanmaması lazım.

Ofisteki Tembel Kız Ofisteki Tembel Kız Ofiste tembellik yapmak isteyen güzel kız saraha yardım et ve patrona yakalamadan bütün tembellikleri yap.

Ofisteki Güzel Kız Ofisteki Güzel Kız Kız kıyafetleri arasından en güzellerini kendi zevkinize göre seçerek giydirmelisiniz.